Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 21:17:47
Advert
Advert
 

Yeni dönem başladı! Artık ceza kesiliyor

İçişleri Bakanlığı tarafından onaylanan ve yürürlüğe giren, geçiş üstünlüğüne sahip araçlarda bulunan ışık ve siren sistemi bulunduran ve kullananlara idari yaptırım uygulanacak
Yeni dönem başladı! Artık ceza kesiliyor
Advert

 

Abbas ÇAKAR - İçişleri Bakanlığınca 20/09/2019 tarihinde onaylanan “Geçiş Üstünlüğüne Sahip Araçların Sürülmesi Sırasında Uyulacak Kurallar İle Bu Hakka Sahip Araçlarda Bulundurulacak Işıklı ve Sesli Uyarı İşaretleri ile Bunların Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar”,01 Kasım 2019 tarihinde yürürlüğe girmek üzere yayımlandı. Bu kapsamda yapılan denetimlerde, ışıklı ve sesli uyarı işaretini yetkisiz olarak bulunduran veya kullananlar ile usul ve esaslarda belirlenen alanlar dışında araçta ışıklı uyarı işaretini bulunduran veya kullananlara KTK’nun 26/2 Maddesi gereğince, geçiş üstünlüğü hakkını usul ve esaslara aykırı olarak kullananlara ise KTK’nun 71. Maddesine göre idari yaptırım uygulanacak.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8118 TL 6.7846 TL
Euro
EURO
7.4984 TL 7.4685 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA