Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 20:45:58
Advert
Advert
 

Suadiyeli Çocuklar Artık Deney Yapabilecek

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi, Suadiye Köyü İlk ve Ortaokulu’na fen bilimleri laboratuvarı kazandırdı.
Suadiyeli Çocuklar Artık Deney Yapabilecek
Advert

Arif BULUT-Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi, her platformdaki ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya devam ediyor. Fen bilimleri laboratuvarı bulunmayan Kartepe Suadiye Köyü İlk ve Ortaokulu’na da uzanan Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi, okula bu laboratuvarı kazandırdı. Laboratuvarın açılışı öğrencilerle birlikte yapıldı. Açılışa Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şube Başkanı Bilge Yener, İkinci Başkan Tarhan Bulucu, yönetim kurulu üyeleri Aysen Günsay, Ümran Can, Meral Atay, Necla Hergül, Emine Duvarcı, Suadiye Ortaokulu Müdürü Hakan Bozan ve öğrenciler katıldı.

 

DERMAN OLMAYA GAYRET EDİYORUZ
Üç Yüz Elli öğrencisi bulunan Kartepe Suadiye Köyü İlk ve Ortaokulu’na fen bilimleri laboratuvarı kazandıran Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şube Başkanı Bilge Yener, “İhtiyaç sahiplerine, okullara, kimsesizlere ulaşmaya ve dertlerine bir nebze de olsa derman olmaya gayret ediyoruz. Yönetim kurulu üyelerime ve tüm hayırseverlere katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca bu laboratuvarda eğitim görerek yarınlara hazırlanacak çocuklarımıza başarılar diliyorum” dedi. Kartepe Suadiye Köyü İlk ve Ortaokulu Müdürü Hakan Bozan ise fen laboratuvarını okullarına kazandıran derneğe teşekkürlerini sundu. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8118 TL 6.7846 TL
Euro
EURO
7.4984 TL 7.4685 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA