Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 03:32:43
Advert
Advert Advert
 

CHP’li eski başkan milletvekiline sert çıktı

CHP’li eski başkan milletvekiline sert çıktı
Advert

Metroda sarıklı-cübbeli bir vatandaşın yanında 10. yıl marşının söylenmesi görüntüleri sosyal medyada gündem olmuştu. CHP'li Vekil Mehmet Bekaroğlu'nun olaya ilişkin sözleri sosyal medyada gündem oldu. Bekaroğlu’nu destekleyenler kadar ona karşı çıkanlar da oldu. Partisinin milletvekiline Kocaeli’nin yakından tanıdığı isim CHP’li eski başkan Mehmet Ümit Küçükkaya da twitter’dan tepki gösterdi.

Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, metrodaki olayı şu sözlerle eleştirmişti: “Bu vatandaşa yapılanla şort giyen kadına yapılan arasında ne fark var? Bunu yapanlar bu ülkeye ve bu millete kötülük ediyorlar; tüm inanç ve yaşam tarzı grubundaki makul insanlar bu yobazların kötülüklerini etkisiz kılacaklardır.”

Küçükkaya ise şu sözlerle partisinin vekiline sert çıktı: “Sorun şu. CHP ile uzaktan yakından alakası olmadan milletvekili olabilmek için partide koltuk işgal etmek. Kardeşim o videodaki vatandaşa yapılan herhangi bir sataşma sözlü veya fiziki var mı? Maça giden grubun metroda bağırmasını ben sizin takımı tutmuyorum diye kim engeller??”

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA