Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 26.05.2020 SAAT 03:29:18
Advert
Advert Advert
 

Kandıra Belediyesi’nde önemli anlaşma

Kandıra Belediyesi ve Bem-Bir-Sen Kocaeli Şubesi arasında Sosyal Denge Sözleşmesi Kandıra Belediyesi Başkanlık Makamında yapılan toplantı ile imzalandı.
Kandıra Belediyesi’nde önemli anlaşma
Advert

Başkanlık makamında gerçekleşen törene Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ve Bem-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen’ın yanı sıra, Başkan Yardımcısı Mustafa Dursun, Yazı İşleri Müdürü Abdullah Can ve sendika yöneticileri iştirak etti.

 

Kandıra Belediyesi olarak çalışanların maaş, ikramiye ve diğer alacaklarını her zaman tam ve zamanın da ödediklerini hatırlatan Belediye Başkanı Adnan Turan, yeni sözleşmenin belediye personeline hayırlı olmasını diledi.

 

Bem-Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen, “Kandıra Belediyemizde çalışan arkadaşlarımızla ilgili sosyal denge sözleşmesinin imza törenini gerçekleştirdik. Başkanımız Adnan Turan’a ilgileri ve destekleri için şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.


Başkan Adnan Turan ise, “Bem-Bir-Sen ile Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi’ni imzaladık. Devam niteliği taşıyan bu sözleşme ile Kandıra Belediyemiz bünyesinde çalışan personelimizin haklarının iyileştirilmesi için karşılıklı görüşmeler neticesinde anlaşmaya varıldı. Kandıra’mıza en güzel hizmetleri inşallah hep birlikte sunacağız. Hayırlı ve bereketli olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA