Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 31.05.2020 SAAT 13:03:47
Advert
Advert
 

Valilikten o konu hakkında açıklama

Gündoğdu Geri Gönderme Merkezi'nden kaçmaya çalışan bir kişi hakkında basında çıkan haberlere yönelik Kocaeli Valiliği açıklama yaptı
Valilikten o konu hakkında açıklama
Advert

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

İlimizde yayın yapan bazı basın yayın organlarında “Suriyeliler Merkezden Kaçmaya çalıştı” şeklindeki haberler ile ilgili aşağıdaki açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. 

Olay sadece Afganistan uyruklu bir şahsın münferit olarak kaçmaya teşebbüste bulunmasından ibaret olup; 01.11.2019 tarihinde saat 10:40 civarlarında Gündoğdu Geri Gönderme Merkezimizde 6458 sayılı Kanun gereğince sınır dışı edilmek üzere idari gözetim altında bulunan yabancıların havalandırma faaliyeti esnasında Afganistan uyruklu bir yabancı tel örgülere tırmanarak, kaçmaya teşebbüs etmiştir. Geri Gönderme Merkezimizde görevli güvenlik personelince duruma derhal müdahale edilerek, kaçma teşebbüsünde bulunan Afganistan uyruklu yabancı tellerin üzerinden aşağıya indirilmiş ve kontrol altına alınmıştır. 

Konuya ilişkin detaylı bilgi ilgili mercilere iletilerek gerekli bildirimler yapılmıştır

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA