Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 26.05.2020 SAAT 05:56:47
Advert
Advert Advert
 

İl başkanları toplantısına daha fazla katıldınız

CHP İl Danışma Kurulu Toplantısında, İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ı eleştiren eski İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, “İl başkanları toplantısına neden ilçe başkanları toplantısından daha fazla katıldınız? KEV arazisi TOKİ’ye peşkeş çekildi. KEV arazisinin peşkeş çekilmesine razı oldunuz” dedi
İl başkanları toplantısına daha fazla katıldınız
Advert

Arif BULUT  - CHP İl Danışma Kurulu Toplantısında, İl Başkanı Cengiz Sarıbay’ı eleştiren eski İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, yaptığı konuşmada, “Büyükşehir adaylığı noktasında ne kadar hazırdınız? Çayırova’da neden aday gösterilmedi? İl başkanları toplantısına neden ilçe başkanları toplantısından daha fazla katıldınız? KEV arazisi TOKİ’ye peşkeş çekildi. KEV arazisinin peşkeş çekilmesine razı oldunuz. Artvinliler yürüyüşüne geldiniz, izin almamışsınız diyerek oradan ayrıldınız. İzin almak gerekiyorsa alacaksınız ya da Fatma Hanım gibi orada direneceksiniz. Özeleştiri mekanizmasını işletmeniz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA