Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 04:01:08
Advert
Advert Advert
 

İYİ Parti'den Seçil öğretmene destek

Bölücü terör örgütü PKK tarafında görev yaptığı Şırnak'ta hedef gösterilen öğretmen Seçil Yıldız'a bir destekte Kocaeli'den geldi. İYİ Parti gençlik kolları konu hakkında yaptığı açıklamada "Seçil öğretmen yalnız değildir" denildi
İYİ Parti'den Seçil öğretmene destek
Advert

Yapılan açıklama şu şekilde:
Bir öğretmenin genel başkanlığında politika üreten İYİ Partililer olarak, öğretmenleri, ülkemizin geleceğini belirleyen, çizen, yönlendiren isimsiz kahramanlar, mimarlar olarak görmekteyiz. Öğretmenlerimiz, büyük Atatürk’ün halefleridir. Öğretmenlik, cebindeki son parasını bile öğrencisi için harcamaktan çekinmeyen fedâkar insanlardır. Öğretmenlik; vermenin sınırsız almanın sınırlı olduğu, herkesin yapamayacağı ama herkesin saygı duyması gerektiği meslektir. Öğretmenlik; mezun olamamış Fırat’ın, şehit Necmettin’in, Seçil’in mesleğidir...
Ne yazık ki, bugün, Türkiye’nin siyasi gündemini ve milli vicdanını sarsan ve derinden yaralayan “Seçil öğretmenimizle” ilgili haberler mâlumunuzdur. Milletimizin bam teline basan bu münasebetsizlik asla kabul edilemez, edilmemelidir. 
İçişleri Bakanlığı, tüm gücü ve kudretiyle, bu haberi yazan, yayımlayan kim varsa tepesine çökmeli, Türk devletinin kontrol ve himayesinde bulunan bir öğretmenimizi hedef gösterebilme cüretini göstermiş bu neseb-i gayri sahihleri hukuk önüne çıkarmalıdır. Eğer bu işte parmağı olanlar hâla evinde oturabiliyorsa sayın Süleyman Soylu o koltuktan kalkmalıdır! 

Sayın bakan; bu habere imza atanlar için, dolaylı olarak Türk devleti ve milletini tehdit edenler için gerekli işlemleri başlatın. Gerekirse o haber binasını 'yerle bir edin' ama Seçil Öğretmenimizin saçının tek teline zarar gelmesini önleyin!

İYİ Gençlik olarak, tüm öğretmenlerimizin dün olduğu gibi bugünde yanındayız, yanında olmaya da devam edeceğiz.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA