Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 03.06.2020 SAAT 16:08:51
Advert
Advert
 

Türkiye, mazlum coğrafyaların umududur

AK Parti Derince İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği İstişare Kurulu Toplantısı'nda konuşan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Türkiye’nin bölgesindeki ve dünyadaki rolüne vurgu yaparak “Ülkemiz bugün mazlum coğrafyaların sesi ve umudu olmuştur” dedi
Türkiye, mazlum coğrafyaların umududur
Advert

AK Parti’de ilçe bazlı olarak düzenlenen istişare kurulu toplantılarına bu kez Derince ile devam edildi. Derince’de yer alan Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen İstişare Kurulu Toplantısı’na AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan, il başkan yardımcıları, il ve ilçe yöneticileri, istişare kurulu üyeleri, meclis üyeleri, mahalle başkanları ve teşkilat mensupları yoğun ilgi gösterdi. AK Parti Derince İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği toplantıda istişare kurulu üyeleri görüş ve önerilerini paylaştı. Toplantıda ilk söz alan isim olan AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları verdi. 

 

 

BAŞKAN AYGÜN’DEN ÖNEMLİ MESAJLAR
Siyasetin asıl unsurunun insanlara hizmet etmek olduğunu belirten Başkan Aygün, “Amacımız halkımıza en güzel şekilde hizmet edebilmek. Bu anlayışla çalışarak yolumuza devam ediyoruz. AK Parti vefası olan bir partidir. Bu yüzden partimizde istişare temel unsurdur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine yürürken en büyük gücümüzü teşkilatlarımızdan alıyoruz” dedi. Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde gerçekleşen harekat sonrası oluşturacağımız güvenli bölge yine Suriyeli kardeşlerimiz içindir. Türkiye bugün mazlum coğrafyaların sesi ve umudu olmuştur” dedi. Başkan Aygün, yerel yönetimler olarak da gönül ve hizmet belediyeciliğini pekiştirdiklerini belirterek. Derincelilere verdikleri 41 proje sözünü de bir bir yerine getirdiklerini ifade etti.

 

 

BİZ HEP BİRLİKTE BÜYÜK BİR AİLEYİZ
Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen İstişare Kurulu Toplantısı’nda son konuşmayı yapan isim AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş oldu. Toplantıya katılımın son derece yüksek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ellibeş, “Bizler, dünya lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye genelinde milyonlarca üyesi bulunan büyük bir ailenin mensuplarıyız. Şükürler olsun bu ailenin içinde siyaset yapıyoruz. AK Parti, vesayetleri yıkarak prangaları sökerek mücadele vererek 18 yılı geride bıraktı. Yılmadık, usanmadık, yorulmadık. Bugüne baktığımızda ülkemiz dünyada söz sahibi duruşu ile örnek bir yapıya kavuştu. AK Parti çatısı altında, ülkemiz için milletimiz için mücadeleyi birlikte sürdüreceğiz. Bizim için teşkilatlarımız çok önemli. Biz hepimiz, biriz, bütünüz. Birbirimize olan samimiyetimizden şüphemiz olmasın" diyerek sözlerini noktaladı. Başkan Ellibeş’in konuşmasının ardından istişare kurulu üyelerinin görüş ve önerilerini iletmesinin ardından toplantı sona erdi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7530 TL 6.7261 TL
Euro
EURO
7.5688 TL 7.5386 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA