Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 22.01.2020 SAAT 08:33:40
Advert
 

Saadet'te 50. yıl coşkusu

Saadet Partisi 7'nci Olağan Büyük Kongresi Ankara Spor Salonu'nda başladı
Saadet'te 50. yıl coşkusu

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun tek aday olduğu kongrede, "Milli Görüş'ün 50. Yıl Vizyonu"nu içeren yeni parti programı anlatılacak.

Türkiye'nin milli ve manevi havasını müsbet manada etkileyen Milli Görüş hareketinin 50 yıllık siyasi hafızası, Türkiye ve dünyadaki gelişmelerin göz önünde bulundurularak hazırlandığı parti programı ve hareketin gelecek 50 yıl vizyonu kongrede anlatılacak.

7. Olağan Kongrenin sloganı "Gelecek Saadet ile Gelecek" olarak belirlendi. Yeni dönemin konsepti bu slogan etrafında şekillendirildi ve kongre için yeni parti müzikleri de hazırlandı.

Kocaeli'nin on iki ilçesinde yüzlerce Milli Görüş hareketinin mensupları ve vatandaşlarımız sabahın erken saatlerinden itibaren kongrenin yapılacağı salonu doldurdu.

Saadet partisi il başkanı Zafer MUTLU ve il yöneticilerinin hazır bulunduğu kongre de  on iki ilçe başkanında eksiksiz kongreye katılım sağladı.

Saadet partisi kocali teşkilatları olarak 12 ilçeden toplan 987 kişinin katılımıyla salondaki yerini büyük bir coşku ve heyecanla aldı.

 

SAADET PARTİSİ BÜYÜK KONGRE KOCAELİ DELEGELERİ

Ahmet Kul,Ahmet Özen,Alattin Çakmak,Ayhan Altıntaş,Ethem Karataş,Halil Kayın,Halit Şengül, Hayati Yusuf Saka,Hayrullah Emcet Küçük,İbrahim İlhan, Latif Gökhan Durtaş,Mehmet Özalay,Mehmet Tatlı, Mustafa Özdemir,Mustafa Türel,Necati Korkmaz, Nurettin Çelik,Ömer Faruk Coşkun,Ramazan Arslan, Recep Sarıdoğan,Reyhan Şengün,Samet Gürsoy, Selim Çetinkaya,Sinan Ejderoğlu, Şafak Yamak, Yaşar İsmail Yıldız,Yusuf Aksu,Zafer Mutlu

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9386 TL 5.9149 TL
Euro
EURO
6.5897 TL 6.5634 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA