Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 31.05.2020 SAAT 14:20:31
Advert
Advert
 

İYİ Parti Kartepe’yi Yönetmeye Talip

İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, AK Parti’nin son dönemi olduğunu ifade ederek, “İYİ Parti Kartepe’yi yönetmeye talip. Tüm çalışmalarımız bunun için” dedi
İYİ Parti Kartepe’yi Yönetmeye Talip
Advert

İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel, İlçe Başkan Yardımcısı Çetin Kocaağa ile birlikte gazetemize bir ziyaret gerçekleştirdi. Kartepe’nin kötü yönetildiğini ve ilçedeki alternatif partinin İYİ Parti olduğunu ifade eden Tamyüksel, “Kartepe 10 yılı aşkın süre önce ilçe olmasına rağmen hala ilçe olarak ortak bir yaşam kuramadı. Ne yazık ki düzgün bir meydanı yok. Ortak spor ve sanat alanları yok. İnsanlar ihtiyaçları için İzmit’e gidiyor. Halkımız hala Kartepeliyiz demiyor. Bunun sorumlusu Kartepe’yi yönetenlerdir” dedi.

 

ELLERİNDE GÜÇ VAR AMA…

AK Parti’nin elinde çok büyük bir gücün olduğunu ifade eden Tamyüksel, “Ne yazık ki bu gücü Kartepe için kullanamadılar. Son 10 yılda bir tane vizyon proje hayata getiremediler. Kartepe kendi doğası nedeniyle bir çekim merkezi. Fakat yönetimin bu duruma en ufak bir katkısı olmadı. Biz sürekli önerilerde bulunuyoruz. Tüm partilerin Kartepe için bir araya gelmeleri ve belediye başkanıyla beraber ilçenin geleceğini konuşmasını istiyoruz. Fakat belediye başkanı bu masayı toplayamıyor” diye konuştu.   

 

 

MAHALLE YAPILANMASINI

HAYATA GEÇİRİYORUZ

İYİ Parti olarak ilçeyi yönetme iddialarını halka sunmaya çalıştıklarını ifade eden Tamyüksel, “İYİ Parti büyük bir halk desteği ile 2 yıl önce kuruldu. Bu 2 yılda sürekli seçimler oldu. Bu yüzden mahalle teşkilatlanması ile ilgili gerekli mesafeyi alamadık. Şimdi ise bu eksikliğimiz gideriyoruz. 32 mahallenin 24’ünde teşkilatlandık. Yıl sonuna kadar diğer mahalleleri de tamamlayacağız. Bugünlerde mahalleleri bir bir ziyaret ederek vatandaşlarla birlikte oluyoruz. Seçim olmadan mahalleleri arşınlayan tek parti biziz” dedi.

 

KARTEPE İYİ PARTİ’YE SICAK

Kartepe’nin İYİ Parti’ye sıcak bir ilçe olduğunu ifade eden Tamyüksel, “İYİ Parti’nin siyasal duruşu ile Kartepe birbirine benzeyen yapılar. Kartepe, milliyetçi ve muhafazakar vatandaşlarımızın yaşadığı, dışa dönük, güzel bir ilçe. İYİ Parti de Kartepeli vatandaşlarımızın hayata bakışını bünyesinde taşıyor. Bu nedenle 2024’teki yerel seçimlerde Kartepe’yi İYİ Parti yönetecek. Biz de yönetim iddiamızı halkımıza anlatıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA