Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 03.06.2020 SAAT 15:06:34
Advert
Advert
 

KEDFE’de Görevler Belli Oldu

Tekin Dursun başkanlığında güven tazeleyerek yeni döneme merhaba diyen Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu’nda(KEDFE) görev dağılımları belli oldu.
KEDFE’de Görevler Belli Oldu
Advert

Arif BULUT-Tekin Dursun başkanlığında güven tazeleyerek yeni döneme merhaba diyen Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu’nda(KEDFE) görev dağılımları belirlendi. KEDFE’nin Körfez’de bulunan federasyon binasında, il, ilçe ve köy dernek başkanlarının konuk eden KEDFE yönetimi, kongre sonrasında Dadaşlar’ı teşekkür yemeğinde buluşturdu. KEDFE Başkanı Tekin Dursun ve yönetim kurulu üyelerinin tanışma toplantısında bir araya gelen Erzurum ailesi, yeni dönem öncesinde birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

 

HEPİMİZİN KADERİNİ AYNI
Kongre sonrasında ilk toplantısını gerçekleştiren KEDFE Başkanı Tekin Dursun, tüm dernek başkanlarına ve Erzurum camiasına teşekkür ederek, yeni dönemde Erzurumlular’ı çok daha iyi bir şekilde temsil edeceklerinin sözünü verdi. Dursun yaptığı konuşmada, “Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu, Allah’ımıza şükürler olsun ki her daim gıpta ile bakılan bir aile oldu. Geçmiş dönemde yaşadığımız kırgınlıkları ve küskünlükleri bırakarak, eğer bir sorunumuz varsa kendi içimizde konuşarak çözmeliyiz. 

 

BİRLİKTE YÜKSELTELİM
Hedeflerinin KEDFE’nin yükselen çıtasını daha da yukarıya çekmek olduğunun altını çizen Başkan Dursun Dursun, “Doğruyu kendi içimizde konuşarak bulalım. Hepimizin kaderini aynı. Her birimiz Erzurum için bir aradayız. Bu zamana dek toplumumuza faydalı güzel işler yaptığımıza inanıyorum. Bu nedenle büyük fotoğrafa bakmamız gerekiyor. Bizi bir kez daha bu göreve layık gören sizlere bir kez daha teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum. İnşallah hep beraber çok daha güzel işlere imza atacağız. KEDFE olarak çok iyi bir ivme yakaladık. Sizleri desteğiyle Dadaşlar’a yakışan bir profil çizmeye devam edeceğiz” dedi. 

 

YÖNETİM GÖREV DAĞILIMI
Başkan Tekin Dursun, Başkan Vekili Şener Doğan, 2. Başkan Erkan Ayan, Genel Sekreter İmdat Akbaba, AR-GE  Başkan Yardımcısı Ertuğrul Çetinkaya, Derneklerden Sorumlu Başkan  Yener Tok, Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Eyüp Çetinkaya, Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı İsrafil  Kanbul, Sosyal İşler Başkan Yardımcısı Mehmet Vural, Siyasi İşler Başkan Yardımcısı İlhan Önal,  İstihdam ve İş Gücü Başkan Yardımcısı Hakan Yılmaz, Sağlık İşleri Başkan Yardımcısı Vedat Tortumluoğlu, Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Muhlis Acar, Eğitim Spordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Erkan Acur, Hukuk İşleri Başkan Yardımcısı Ezgi Taşkın Yılmaz, Kültür Sanat Başkan Yardımcısı Abdullah Çetinkaya, Başkan Yardımcıları Erhan Dündar, Sıddık Topal, Süleyman Öztürk, Yılmaz Yılmaz, Ricail Konaç, Özkan Gedik, Yusuf Akpunar, Ahmet Kaya, Muhasip Necdet Acar, Sekreterya Aynur Çıldız, Vezne Yusuf Turak

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8041 TL 6.7770 TL
Euro
EURO
7.5904 TL 7.5601 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA