Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
Advert
TARİH 26.05.2020 SAAT 02:06:01
Advert
Advert Advert
 

Bahçeşehir Kolejleri kıyı temizliği başlattı

Türkiye’nin her kıyısında, Rize’den Hatay’a kadar, kampüsleri bulunan Bahçeşehir Koleji, çevre kirliliğine dikkat çekmek ve daha temiz bir dünya için 8 bin 333 kilo metre kıyıya sahip Türkiye’nin en büyük kıyı temizliği hareketi başlattı
Bahçeşehir Kolejleri kıyı temizliği başlattı
Advert

Arif BULUT - Bahçeşehir Kolejleri Genel Merkezi, ‘Tek Evimiz Dünya Projesi’ kapsamında başlattığı sorumluluk projesinde sürdürülebilir bir dünya için kıyı temizliği hareketti başlattı. Kıyı temizliği hareketine tüm kampüslerin veli, öğrenci ve öğretmenlerinin katılımıyla eş zamanlı olarak başlatıldı. ‘Tek Evimiz Dünya’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kocaeli Bahçeşehir Koleji’nin veli, öğrenci ve öğretmenlerinden oluşan grup, kıyı temizlik hareketini Değirmendere Çınarlık sahilinde başlattı. Okulun lise öğrencileri ve velileri etkinliğe büyük ilgi gösterdi. Okulun Scuba Dıvıng Dalış Kulübü ise etkinlikte dalış gerçekleştirerek projeye destek verdi.

 

 

ATIKLAR ÇIKARTTI

Kıyı temizliği hareketine destek veren okulun dalış kulübü üyeleri, Değirmendere sahili açıklarında deniz dibinde atık şişe, poşet, lastik, ambalaj atığı gibi atıklar çıkarttı. ‘’Tek Evimiz Dünya’’ ve ‘’Biz Bir Aileyiz’’ sloganlarıyla bir araya gelen öğrenciler, denizden çıkardıkları atıklarla ve pankartlarıyla farkındalık yaratarak tüm insanlara çevreyi ve denizleri kirletmeme çağrısında bulundular.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA