Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 20.11.2019 SAAT 12:08:39
Advert
 

Harikalar Sahili yarın kiraya verilecek

Derince Belediyesi tarafından Harikalar sahilindeki tesisler 5 yıllığına toplam 3 milyon TL lira bedeliyle ihaleye çıkacak
Harikalar Sahili yarın kiraya verilecek

Burçin SAĞLAM AYSU-Derince Belediyesi tarafından Harikalar sahilini kapsayan 94.958,29metrekare yüzölçümlü devletin hüküm ve tasarrufu altındaki bakanlıkça onaylı deniz dolgu alanında bulunan restoran, kafe, çay bahçesi, büfe, wc, oyun ve eğlence alanları kiraya verilecek. İhale yarın saat 10.30'da Çenedağ Mahallesi Denizciler Caddesi Belediye Hizmet Binası No:83, K:3 adresinde bulunan Derince Belediyesi Encümen Salonu'nda gerçekleşecek. 

 

5 YILLIĞINA VERİLECEK
Harikalar Sahilini kapsayan 94.958,29 metrekare  yüzölçümlü Devletin Hüküm ve Tasarrufu altındaki Bakanlıkça onaylı deniz dolgu alanında bulunan Restoran, Kafe, Çay Bahçesi, Büfe, Wc, Oyun ve Eğlence alanları gibi tesisler ile günübirlik ihtiyaçlara yönelik belirlenecek alanların toplum yararına açık olmak şartıyla sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde kullanılmak amacıyla “Kapalı Teklif Usulü” ile 5(beş) yıllığına kiralama ihalesi yapılacak. İhaleye konu taşınmazın aylık muhammen kira bedeli 50.000,00TL+KDV olup 5 (beş) yıllık muhammen kiralama bedeli 3.000.000,00-TL+KDV ve Geçici teminatı 90.000,00 TL'dir.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7342 TL 5.7113 TL
Euro
EURO
6.3488 TL 6.3234 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA