Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 22.11.2019 SAAT 21:24:39
Advert
 

Büyükşehir ihaleye çıkıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tıbbi atıkları bertaraf etmek için milyonluk ihaleye çıkıyor
Büyükşehir ihaleye çıkıyor

Burçin SAĞLAM AYSU-Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, tıbbi atıkların bertarafı için ihaleye çıkıyor. Tıbbi atık hizmeti işi 10 yıl süre ile yüklenicinin elde ettiği brüt ciro bedeli yüzdesi (en az % 9+KDV) üzerinden yarışmak suretiyle Kapalı Teklif Usulü ile yarın saat 10.33’de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonunda ihale edilecek.

 

YAKLAŞIK 7 MİLYON TL
İşin Tahmin Edilen Ciro Bedeli; 6.770.505,00 TL/yıl, % 3 Geçici Teminatı 203.115,15 TL. İş, Kocaeli il sınırları içerisinde yapılacak. İhale dokümanları KBB Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü’nde görülebilir, 1.000,00.-TL (BinTürkLirası) bedel karşılığı satın alınabilir. 
 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7107 TL 5.6879 TL
Euro
EURO
6.3187 TL 6.2935 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA