Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 10:10:36
Advert
Advert
 

DSP Ecevit için helva dağıttı

DSP İl Örgütü, eski başbakan Bülent Ecevit’ in ölüm yıldönümü nedeniyle Fevziye Camii avlusunda helva dağıtıldı
DSP Ecevit için helva dağıttı
Advert

Arif BULUT - DSP İl Örgütü, eski başbakan Bülent Ecevit’ in ölüm yıldönümü nedeniyle Fevziye Camii avlusunda helva dağıtıldı. Programa DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu’nun yanı sıra DSP İzmit İlçe Başkanı Ömer Karakaya ve çok sayıda partili vatandaş katıldı. Camii avlusunda açıklamalarda bulunan DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, “Bülent Ecevit, Türk siyasi yaşamına nezaketi, cesareti, inancı, güveni ve dürüstlüğü kazandıran devlet adamı olarak halkımızın gönlündeki yerini hep korumuştur” dedi.

 

SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Programda konuşan DSP İl Başkanı Dedeoğlu, “Ne ezen, ne ezilen, insanca, hakça bir düzen kurmak için çaba gösteren, toplumun her kesimini kucaklayan bir siyasi anlayışın temsilcisi Bülent Ecevit’ in düşüncelerine ve ilkelerine sahip çıkmaya devam edeceğiz.  İnsan hakları, işçi hakları ve halk için her türlü büyük mücadeleyi veren Bülent Ecevit’ e Türkiye çok şey borçludur. Özgürlükçü, halkçı, bağımsızlıkçı devlet anlayışıyla Türk siyasetine damga vuran Bülent Ecevit liderler arasında en çok düşünce üreten, ideolojiyi yenileyen lider özelliğine sahipti. Halkın içinde olmayı seven, imza attığı pek çok başarısıyla halkta her zaman heyecan uyandıran bir lider olmuştur. Onu unutmayacağız ve unutturmayacağız” dedi  

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7831 TL 6.7560 TL
Euro
EURO
7.4544 TL 7.4247 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA