Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 15:17:13
Advert
Advert
 

Öpeceğim dedi öptü

Öpeceğim dedi öptü
Advert

AK PArti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Fransa’nın Strazburg kentinde yapılan Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi 37’nci genel kurul toplantısına Türkiye’yi temsilen katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın’ın konuşmasıyla ilgili değerlendirme yapmış, "Tahir Başkanımız, ülkemizi başarıyla temsil etti. İlimize gelince alnından öpeceğim" demişti. Ve bu sabah Ellibeş, dediğini yaptı; Büyükakın'ı alnından öptü.

 

ÇOK ETKİLENDİM

Ellibeş, Başkan Büyükakın’ı Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi’nde yaptığı konuşma nedeniyle alnından öperek “Ben Büyükakın’ın konuşması olan videoyu izlediğimde çok etkilendim. Avrupa Birliği’nin iki yüzlülüğünü, yüzlerine hakaret eder gibi söyleyebilmesi beni mutlu etti. Lütfen bunu magazin malzemesi yapmayın bu konu magazin değildir” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA