Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 05:03:20
Advert
Advert Advert
 

Ünlü: Kırılan çelenk değil, CHP zihniyetiydi

Şehit cenazesinde CHP çelenginin parçalanmasıyla ilgili konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kırılan çelenk, Cengiz Sarıbay’ın çelengi değildi, CHP zihniyetiydi. CHP bu söylemlerine devam ederse bu tarz tepkilerle daha çok karşılaşır” dedi.
Ünlü: Kırılan çelenk değil, CHP zihniyetiydi
Advert

Arif BULUT-MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, haftalık olağan basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Şehit cenazesinde CHP çelenginin parçalanmasıyla ilgili konuşan Ünlü, “ Kongrede konuşan eski milletvekili Bekir Yurdagül, HDP’yi yeterince destekleyemedikleri tarzında söylemlerde bulundu. CHP il Başkanı Cengiz Sarıbay da Darıca’daki şehit cenazesinde parçalanan çelenkleriyle ilgili olarak konuştu. Başkan çelengi parçalayanlara şerefsizler ithamında bulunarak onlarca insanı töhmet altında bıraktı. Kırılan çelenk, Cengiz Sarıbay’ın çelengi değildi, CHP zihniyetiydi. CHP bu söylemlerine devam ederse bu tarz tepkilerle daha çok karşılaşır” dedi. 

 

BÜYÜKAKINI ALNINDAN ÖPMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Parti programına dair değerlendirmelerde bulunan Ünlü, “6 Kasım’da il başkanlık divanımızla birlikte Darıca’da muhtar ziyaretlerimizi yapacağız. Sonrasında 7 Kasım’da Kandıra’da STK, 8 Kasım’da Derince’de saha programı, 8 Kasım’da Körfez’de saha programı, 9 Kasım Cumartesi Körfez’de 18 yaşını dolduran gençlerimizin partimize üye katılımı gibi etkinliklerimi hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükankın’a Avrupa Konseyi’nde gerçekleştirdiği konuşma nedeniyle teşekkür eden Ünlü, “Avrupa Konseyinde sayın Tahir Büyükakın’ın yaptığı konuşma nedeniyle Büyükakın’ı alnından öpeceğimi söyledim. Bunu magazinsel olarak almayalım. Türkiye kamuoyuna mal olmuş Tahir Büyükakını alnından öpmeye devam edeceğiz. Tahir Büyükakın gibi insanlara sahip çıkmalıyız” şeklinde konuştu. 

 

BİR YARDIMCI ELEMAN VERİLMEDİ
Muhtarların sahip olması gereken haklarla ilgili olarak çalışma yürüttüklerini ifade eden MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “472 tane seçilmiş muhtarın verdiği mücadeleyi takip eden bir il başkanıyım. Onların mücadelesini çok yakından takip ediyor ve biliyorum. Bizler diyoruz ki bu kadar zorlukla mücadele eden muhtarlara belli imkanlar sağlanmasını istiyoruz. Bunun siyasetle hiçbir alakası yok. 12 tane ilçe belediye başkanına ve büyükşehir belediye başkanı Tahir Büyükakın’a bizler hazırladığımız raporları takdim edeceğiz. Sayın Fatma Kaplan Hürriyet’in seçim vaadiydi fakat seçim bitti seçimi kazandı ama muhtarlara henüz bir yardımcı eleman verilmedi. Bayrak asmakla ya da Atatürk resmi asmakla belediyecilik olmaz, Sayın Tahir Büyükakını örnek alsın, danışmanlarını değiştirsin ve hizmet etmeye bu şekilde devam etsin. İzmit esnafının sorunları var” dedi. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA