Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 02.06.2020 SAAT 06:55:16
Advert
Advert
 

Alkollü mekanlar açılamayacak

Alkollü mekanlar açılamayacak
Advert

 
Burçin SAĞLAM AYSU -
İzmit’te tartışma yaratan Sanayi, Ömerağa ve Kemalpaşa mahallelerinde 3 adet işletmenin alkol ruhsatı talebi ekim ayı meclisinde gündeme gelmişti. Teklif mecliste görüşülerek komisyona havale edilmişti. Bugün gerçekleşecek mecliste gündem yine alkol ruhsatı oldu. Mecliste çoğunluğu bulunan AK Parti grubu, MHP ile beraber komisyondan gelen alkol ruhsatı raporuna ret verme kararı aldı.

HAYAL KAHVESİNE NEDEN İZİN VERDİNİZ? 

Bu karar üzerine konuşan başkan Hürriyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın alkol ruhsatıyla alakalı konuşmalarını hatırlattı, “Tahir başkanla aynı fikirdeyim. Önce ruhsat başvurusu yapılmalı sonra mekan yapılmalı. Bu karar verilirken kişilere bakamayız. Burada kuralına uygun izin isteyen işletmeler var. O zaman neden Hayal Kahvesine izin verdiniz? Neden çifte standart uyguluyorsunuz? Hastanenin hemen dibinde. Bizi haklı sebepler verin tamam. Bu işletmeye neden göz yumuyorsunuz?" ifadelerini hatırlattı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8283 TL 6.8011 TL
Euro
EURO
7.5974 TL 7.5671 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA