Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 27.05.2020 SAAT 02:24:30
Advert
Advert
 

Kocaeli Atlı Spor Kulübü’nden büyük başarı

Türkiye Binicilik Federasyonun faaliyet programında yer alan Anadolu Ligi Finali & Ege Atlı Spor Kulübü yarışmaları Kocaeli Atlı Spor Kulübü’nün sporcuları çeşitli kategorilerde 6 kupa kazandılar
Kocaeli Atlı Spor Kulübü’nden büyük başarı
Advert

Kocaeli Atlı Spor Kulübü’nün genç yeteneği Yavuz Selim Demir Lizaz adlı atıyla 80 Cm Teşvik birincilik, 100 cm Süvariler Kupası yeni biniciler kategorisinde birincilik, 85 cm PIII yarışmasında Luna adlı atıyla birincilik, 85 cm yeni binici kategorisinde birinci, 90 cm yarışmasında ikinci, 95 cm Arkadaş parkurunda Evren Boyacı ile üçüncü olarak büyük bir başarıya imza attı.

 

UMUT VERDİLER

Kocaeli Atlı Spor Kulübü’nden Büşra Kızılca 40 cm PII Teşvik yarışmasında Luna isimli Pony atıyla müşterek birinci, 50 cm PII teşvik yarışmasında ikinci, 60 cm PII yarışmasında ikinci olarak yarışmaları başarıyla bitirdi. Kocaeli Atlı Spor Kulübünün Antrenörleri İhsan Güler ve Merve Balcıoğlu tarafından Kocaeli Fuar içindeki Tesisleri’nde hazırlanan genç biniciler gelecek için umut vaat ettiler.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA