Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 13:31:41
Advert
 

AK Parti onaylasa da MHP reddedecektir

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Parti ve CHP’nin alkollü yer haritasının yeniden güncellenmesiyle ilgili net konuştu
AK Parti onaylasa da MHP reddedecektir
Advert

HARİTA MESELESİ

BİLİNDİĞİ gibi İzmit’te alkollü yer haritasının güncellenmesiyle alakalı AK Parti ve CHP anlaşırken, MHP önergeyi reddetmişti. Bu güncellenmeyle beraber bazı yerlere doğal olarak alkollü yer açma ruhsatı verilecekti.

 

KIRMIZI ÇİZGİ

KONUYLA ilgili gazetemize konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “AK Parti onaylasa da MHP reddedecektir. Bu MHP’nin kırmızı çizgisidir. Bu çizgiyi bozmaya ne Aydın Ünlü’nün ne de meclis üyelerinin gücü yeter” dedi. 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA