Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 09:41:03
Advert
Advert
 

Yarı olimpik yüzme havuzu tamamlanacak

Yarı olimpik yüzme havuzu tamamlanacak
Advert

Burçin SAĞLAM AYSU - Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yapı Kontrol Dairesi Başkanlığı-Etüt ve Proje Şube Müdürlüğü, Kandıra'da yarı olimpik yüzme havuzu ikmal inşaatı yapacak. 3372 metrekarelik Yarı Olimpik Yüzme Havuzu İkmal İnşaatı İşi için ihale 2 Aralık Pazartesi günü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı İhale İşleri Şube Müdürlüğü Karabaş Mah. Oramiral Salim Dervişoğlu Caddesi No:80 adresinde gerçekleşecek. Açık ihale usulü ile ihale edilecek. Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak. İşin süreci  yer tesliminden itibaren 300 (üç yüz) takvim günü.

 

ÇOK KAPSAMLI

Kandıra şehir merkezine yüzme sporunun gelişmesi ve yaygınlaşması için yarı olimpik spor salonu Çarşı Mahallesi’nde inşa ediliyor. Yarı Olimpik Yüzme Havuzu toplam 3 bin 370 metrekare inşaat alanına sahip olacak. Yapı bodrum, zemin ve bir kat şeklinde inşa edilecek. Zemin katta giriş fuayesi, 12,50x25 metre ebadında yarı olimpik yüzme havuzu, 3x10 metre çocuk havuzu yer alacak. Bu katta ayrıca kafeterya, idari birimler, 2 adet antrenör odası, 2 Adet Soyunma Odası ve wc’ler bulunacak. Birinci katta ise kat fuayesi, bay ve bayan fitness salonu, soyunma ve duş alanları, mescitler, büfe ile 94 kişilik seyirci tribünü yer alacak. Bodrum katta da su deposu, kazan dairesi, havuz tesisat odası, klima santrali gibi bölümler oluşturulacak. Kandıra Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ile kentteki yarı olimpik yüzme havuzu sayısı beşe çıkacak. Biri Körfez’de faaliyette olan yarı olimpik yüzme havuzlarının Çayırova’daki tesisi de tamamlanma aşamasında. Karamürsel Yarı Olimpik Yüzme Havuzu İnşası ise devam ediyor. Kartepe ve Kandıra yüzme havuzları bunlar arasında yerini alacak. Gebze şehir merkezindeki Olimpik Yüzme Havuzu da yüzücülere hizmet veriyor.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7831 TL 6.7560 TL
Euro
EURO
7.4544 TL 7.4247 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA