Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 29.09.2020 SAAT 13:12:03
Advert
 

Raylı sistemlerde yap-işlet-devret modeli

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Birleşik Krallık Başbakanı’nın Türkiye Ticaret Elçisi Lord Robin Janvrin’i kabul etti
Raylı sistemlerde yap-işlet-devret modeli
Advert

 

İŞ BİRLİĞİ YAPACAĞIZ

KOCAELİ’nin bir üretim kenti olduğunu belirten Başkan Büyükakın, “Üreticilerimizin İngiliz firmalarıyla ekonomik ve üretim alanlarında iş birliği yapmaları için gerekeni yapacağız” dedi.

 

ULAŞIMDA YENİ MODEL

KONUŞMASINDA yenilenebilir enerji kaynakları ile ilgili olarak da önemli mesajlar veren Büyükakın, raylı sistemlerde yap işlet devret modeli ile çalışacak projeler üreteceğiz” diye konuştu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA