Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 17:42:00
Advert
Advert
 

Büyükşehir taşınmaz verecek

Büyükşehir taşınmaz verecek
Advert

Burçin SAĞLAM AYSU-Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin kasım ayı meclis toplantısı 14 Kasım Perşembe günü saat 14.00'te fuar içerisindeki  Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın'ın yönetiminde gerçekleşecek mecliste 107 gündem maddesi görüşülecek. Mecliste Emlak ve İstimlak Dairesi başkanlığı’nın  Mülkiyeti belediyeye ait 6 adet taşınmazın belirtilen bedeller üzerinden belediyenin vergi borçlarından mahsup edilmek üzere Maliye Hazinesi adına devir edilmesi ile ilgili teklif gelecek. Teklifin oy çoğunluğuyla kabul edilmesi bekleniyor.

 

SGK'YA VERİLECEK
Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı’nın, İzmit'te 3 adet, Gölcük'te 4 adet, Kartepe'de 7 adet, Körfez'de 1 adet, Başiskele'de 2 adet taşınmazın belirtilen bedeller üzerinden belediyenin Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığına olan prim borçlarından mahsup edilmek üzere Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığına devir edilmesi ile ilgili teklif mecliste oylanacak. Öte yandan Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı’nın, belediye mülkiyetindeki 42 adet kalıcı işyerinin satışı ile ilgili teklif de gündeme gelecek. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8118 TL 6.7846 TL
Euro
EURO
7.4984 TL 7.4685 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA