Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 31.05.2020 SAAT 12:12:50
Advert
Advert
 

Mersin MESKİ heyeti İSU’da incelemelerde bulundu

İSU Genel Müdürlüğü, Mersin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü’nden gelen yönetici ve uzman heyete bilgi ve tecrübelerini paylaşarak, örnek yatırımlarını gezdirdi.
Mersin MESKİ heyeti İSU’da incelemelerde bulundu
Advert

Uzun yıllar Kocaeli’nde hizmet veren İSU eski Genel Müdür Yardımcısı Alaeddin Alkaç, MESKİ Genel Müdürlüğü görevine atandı. MESKİ Genel Müdürü Alaeddin Alkaç, İSU Genel Müdürlüğü’nun gerçekleştirdiği örnek altyapı ve teknoloji yatırımları yerinde görmeleri için Daire Başkanları ve Şube Müdürleri ile uzman personelden oluşan heyeti Kocaeli’ye gönderdi.

 

İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, MESKİ’den gelen, Abone İşleri Dairesi Başkanı Fatih Murat Aydınlı, Mali Hizmetler Dairesi Başkanı Yusuf Oğuz, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Güzin Türe, Makine İkmal ve Tesisler Dairesi Başkanı Engin Yıldız ve Plan Proje Dairesi Başkanı Erkan Özkaya ile uzmanlardan oluşan heyeti makamında ağırladı.

 

MESKİ Genel Müdürü Alaeddin Alkaç ile yıllardır birlikte çalıştıklarını ve yapılan başarılı yatırımlarda önemli emeği bulunduğunu ifade eden İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, “Alaeddin Alkaç Bey, Kocaeli’ndeki başarılı çalışmalarını Mersin’de de sürdüreceğine yürekten inanıyoruz. Kocaeli olarak ülkemize örnek yatırımlar gerçekleştirdik. Buradaki tecrübelerimizi de hiçbir ayırım gözetmeksizin diğer kamu kurum ve kuruluşları ile de paylaşıyoruz. Bilgi ve tecrübelerin paylaşıldıkça

insanların ve ülkelerin geliştiğine inanıyoruz. ”dedi.

Konuk heyet ardından, alanlarına göre ilgili birimlerde, SCADA Kontrol Merkezi, Lojistik Merkezi, İzmit Şube Müdürlüğünde inceleme yaptı ve yapılan çalışmalar hakkında yöneticilerden bilgi aldı. MESKİ heyeti, iki gün boyunca İSU’da incelemelerde bulundu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA