Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 17:54:22
Advert
Advert
 

Şehrin dört bir yanında çalışma var

İzmit Belediye Başkanı Av. Başkan Hürriyet'e vekalet eden Başkanvekili Necat Çakır, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışma yaptığı bölgelerde incelemelerde bulundu.
Şehrin dört bir yanında çalışma var
Advert

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri tarafından İzmit sınırları içerisinde programlı olarak yapılan çalışmaların yanı sıra acil durumlarda da ekipler bölgeye en kısa sürede ulaşıp çalışmalarını gerçekleştiriyor. 

 

TAMİRİ DEVAM EDEN İSTİNAT DUVARINI YERİNDE İNCELEDİ

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in Viyana’da olmasından dolayı vekillik görevini yürüten Necat Çakır, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışma yaptığı bölgelerde incelemelerde bulundu. İlk olarak Hacı Hızır Mahallesi Hacıhızır Sokak’ta yürütülen parke tamiri çalışmalarını inceleyen Çakır; ardından Cedit Mahallesi Maslak Sokak’ta yağış sebebiyle çökme oluşan istinat duvarı tamir işlerini yapan ekipleri ziyaret etti. 

 

İZMİT BELEDİYESİ HER ZAMAN VATANDAŞIN YANINDA 

Bağçeşme Ağlayan Uluçınar Sokakta ki kaldırım yapımında da incelemelerde bulunan başkan vekili Çakır,  İzmit Belediyesi’nin her zaman vatandaşımızın yanında olacağını belirtti. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8118 TL 6.7846 TL
Euro
EURO
7.4984 TL 7.4685 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA