Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 18:04:40
Advert
Advert
 

CHP İzmit’te delegeler belli oldu

​CHP İzmit İlçe Örgütü Kadıköy Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Cedit Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Ayazma Mahallesi, Malta Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Sanayi Mahallesi ve Körfez Mahallesi’nde delege seçimlerini tamamladı.
CHP İzmit’te delegeler belli oldu
Advert

Arif BULUT-CHP İzmit İlçe Örgütü Kadıköy Mahallesi, Gündoğdu Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Cedit Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Ayazma Mahallesi, Malta Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Sanayi Mahallesi ve Körfez Mahallesi’nde delege seçimlerini tamamladı. Delege seçimlerinin başlamasının ardından CHP İzmit İlçe Örgütü’nde kongre süreci resmen başladı. Kongre surecinde ilk olarak mahalle delegeleri belirlenmek üzere sandıklar kuruldu. Delegeleri belirlemek üzere sandığa giden partililer kendi mahallelerinde oy kullandı. Kadıköy Mahallesi’nde 11, Gündoğdu’da 4, Yenidoğan Mahallesi’nde 6, Tepeköy Mahallesi’nde 7, Gündoğdu Mahallesi’nde 4, Ayazma Mahallesi’nde 6, Malta Mahallesi’nde 7, Yeşilova Mahallesi’nde 6, Sanayi Mahallesi’nde 1, Körfez Mahallesi’nde ise 6 delege seçildi.

 

YÜZDE 60’IN ÜZERİNDE OY KULLANILDI

Delege seçimleriyle ilgili konuşan CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, “Bugün delege seçimlerimizin ilk günü. Şuana kadar 7 mahallede seçimlerimizi gerçekleştirdik.  Seçimlerimiz gayet güzel bir atmosferde yapılıyor. Partili arkadaşların özverileriyle yüzde 60’ın üzerinde üyemiz oy kullandı. Buda bizi memnun ediyor. Bu daha da gelişecektir. Katılımı yüksek tutmak için elimizden geleni yapıyoruz. Oy kullanan arkadaşlarımıza partimize sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum. İnşallah kongre süreci de hem partimize hem de İzmit’e hayırlı olacaktır” diye konuştu.

 

 

SON OLARAK KÖYLERDE SEÇİM OLACAK

Sözlerini sürdüren Çakar, “Şuanda 2 veya 3 mahallede çift liste olma ihtimali var.  Bunlarda bizim partimizin demokrat tarafını ortaya koyuyor. Listelerde mühim olan herhangi bir tatsızlık olmamasıdır. Bunun içinde tüm arkadaşlarımıza göstermiş oldukları sağduyudan dolayı teşekkür ediyorum. Yarın ilçe merkezimizde çift liste olma ihtimali olan mahallerin seçimleri var. Son olarak da köylerimizde seçimlerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

 

KADIKÖY MAHALLESİ
İsmail Bilgili, Bülent Sevgi, Sadık Aşkın, Kenan Dülger, Erol Çalım, Yasin Yıldız, Sinan Kulaç, Orçun Çavuş, Semih Şeker, Ayhan Pamuk, Suat Çertel.


YENİDOĞAN MAHALLESİ
Hüseyin Okur, Hatice Altındaş, Duygu Arduş, Naim Tan, Selçuk Kurcan, Nuri Çakmak.

 

CEDİT MAHALLESİ
Gökhan Korkmaz, Vedat Özdenizer, Buse Atilla, Ümit Nejat Yenal, Abdürrahim Aka, Fikri Erkan. 

 

TEPEKÖY MAHALLESİ
Sadık Yıldız, Zeliha Özer, Önder Karaman, Ahmet Özcan, Bulut Toksöyle, Erdal Kahraman, Bahadır Göreşen.

 

GÜNDOĞDU MAHALLESİ
Mehmet Baştürk, Nesrin Toker, İskender Akgün, Hakan Oruç.

 

AYAZMA MAHALLESİ

Yener Erdem, Birgül Gök, Şerif Kılıçkara, Fikri Zanbak, Faruk Köseoğlu, Gültekin Misket.

 

MALTA MAHALLESİ

Neslihan Çakır, Ergül Öz, İlhan Güzel, Tuncay Filiz, Mehmet Önder, Kadem Seymen, Ulaş Kaan Kahraman.

 

KÖRFEZ MAHALLESİ
Ahmet Hozar
Ali Alkan
Metin Kaya
Sevinç Balyan
Sevgi Bütün
Yeşim Mavituna

YEŞİLOVA MAHALLESİ
Erol Şerit
Ergün Ak
Hacer Naiboğlu
Serpil Meşe
Ferdi Fil
Özgür İncehasan


SANAYİ MAHALLESİ
İsmet Şimşek

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8118 TL 6.7846 TL
Euro
EURO
7.4984 TL 7.4685 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA