Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 21.11.2019 SAAT 05:45:59
Advert
 

Salim Dervişoğlu Caddesi yeşillendirildi

D – 100 Karayoluna alternatif olarak hizmet veren Salim Dervişoğlu Caddesi’nin orta refüjü yeşillendirildi
Salim Dervişoğlu Caddesi yeşillendirildi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, modern hale getirilen İzmit Salim Dervişoğlu Caddesi’ndeki çalışmalar devam ediyor. D – 100 karayoluna alternatif olarak hizmet veren ve vatandaşların yoğun olarak kullandığı caddenin orta refüjü yeşillendirildi. Caddeye yaklaşık 13 bin adet bitki ve ağaç dikildi.

 

ORTA REFÜJ DÜZENLEMESİ

D-100 Karayoluna alternatif olarak hizmet veren ve çift şeritli modern bir görünüme kavuşan Salim Dervişoğlu Caddesi’nde yeşillendirme çalışmaları yapıldı. Kısa bir süre önce ikinci etabı trafiğe açılan Salim Dervişoğlu Caddesi’nde, şehrin estetiğine uygun şık bir görüntü kazandırmak için ekipler peyzaj düzenlemesi ve ağaç dikimi gerçekleştirdi.

 

AĞAÇ DİKİMİ YAPILDI

İlk Adım Köprüsü’nden başlayan ikinci etap çalışmaları kapsamında Çuhane Caddesi’ne uzanan 2 kilometrelik yolda orta refüj düzenlemesi yapıldı. Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Yeşil alanlar Dairesi Başkanlığı’nca yapılan çalışmada orta refüj kaldırımlar ve parkların ağaç dikimi gerçekleştirildi. 24 personelin görev yaptığı çalışmalar kapsamında bölgeye 12 bin 984 adet ateş dikeni, 15 adet top mazı, 15 smargat mazı dikildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7152 TL 5.6924 TL
Euro
EURO
6.3235 TL 6.2983 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA