Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 27.05.2020 SAAT 03:15:13
Advert
Advert
 

Ruhsal iyileştirim kongresi KOÜ'de yapılacak

3. Ruhsal İyileştirim Kongresi 22 – 24 Kaksım tarihleri arasında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.
Ruhsal iyileştirim kongresi KOÜ'de yapılacak
Advert

Ne mutlu ki ülkemizde ciddi ruhsal hastalığı (CRH) olan bireylerle ilgili iyileştirim çalışmaları giderek artıyor. Klinikler, TRSM’ler ve dernekler gibi gönüllü kuruluşlarda CRH’si olan bireylere iyileşme yolculuklarında yardımcı olmaya çalışan personelin bilimsel donanım ve yetkinliği irdelenmesi gereken önemli bir konu olarak güncelliğini koruyor. Bu bağlamda 3. Ulusal Ruhsal İyileştirim Kongresinin ana izleği “Mesleki Yetkinlik” olarak belirlendi. CRH’si olan bireylere hizmet sunanların mesleki donanım ve yetkinliğinin derinlemesine ele alınacağı toplantılarda ruhsal iyileştirimin tedaviye uyum, işlevsellik, iyileşme, ruhsal tedaviler, ailenin yükü, damgalama, iş yaşamı, yasal konular, tıbbi sorunlar, ek-hastalanım, toplum ruh sağlığı hizmetleri ve toplumsal örgütlenmeler gibi alanlarında önemli panel ve kurslara yer verilecek. Kongre başkanı Mustafa Yıldız, “22-24 Kasım 2019 tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi konferans salonunda gerçekleşecek olan kongreye ilgi duyan, bilgi ve deneyimlerini paylaşmak isteyen tüm meslektaşlarımızı davet etmek isteriz” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA