Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 03.06.2020 SAAT 15:10:59
Advert
Advert
 

Hatice Karaca'dan örnek davranış

İş kadını Hatice Karaca, 'Kimsesizler Barınma Evi'ni ziyaret etti, yardım kampanyası başlattı
Hatice Karaca'dan örnek davranış
Advert

Hayırsever kişiliği ile tanınan çevresi tarafından oldukça çok sevilen sosyal-kültürel etkinliklerde aktif bir şekilde vazife yapan genç girişimci iş kadını Bolu'da bulunan kimsesiz ve bakıma muhtaç insanların kalmış olduğu 'Kimsesizler Barınma Evi'ni ziyaret etti. Burada  kalan kişilerle sohbet ederek bu kişilere moral ve motivasyon desteğinde bulundu. Bu mekanda kalan kişilerin ellerini öpen, onların derdini dinleyen Hatice Karca, bu kurum için yardım toplama kampanyası başlattı. 

 

DESTEK VEREBİLİRLER
Burada kalan yardıma muhtaç insanlara giyim-gıda ve nakdi yardım kampanyası başlatan Hatice Karaca, "Dün bunlar da her türlü imkanlara sahipti. Ancak hayat şartları bunlara olumsuz sürprizler hazırlamış. Şimdi burada başkasının yardımlarıyla hayatlarını sürdürebiliyorlar. Yarın bizlerin de bu hale düşmeyeceğini kimse garanti edemez. Bunlar da toplumumuzun bir parçasıdır ve bu yüzden bu insanlara sahip çıkmak vazifemizdir. Bunların kaldığı kuruma ve kişilere yardım etmek amacıyla bir yardım kampanyası düzenledim. Umarım, insanlarımız üzerine düşeni yaparlar" dedi. Yardım etmek isteyenlerin 05314515134 numaralı telefondan kendilerine ulaşabileceğini söyledi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8041 TL 6.7770 TL
Euro
EURO
7.5904 TL 7.5601 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA