Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 11:30:41
Advert
Advert Advert
 

Sokaklara el atılmalı

Topçular Mahallesi'ndeki sokakların çevre düzenlemesine ihtiyacı var. Mahalledeki çevre kirliliği ve yeşil alanların atıl durumda olması birçok mahalleliyi rahatsız ediyor
Sokaklara el atılmalı
Advert

 

Topçular Mahalle Muhtarı Nazhanım Yazar, bize mahalledeki sorunlar hakkında bilgiler verdi: "Yasa Sokak'ta İSU tarafından alt yapı çalışmaları yapıldı. Umarız en kısa zamanda da yolda asfaltma/beton çalışmaları yapılır. Arzu Sokak'ın alt tarafı ve Numan Sokak'ın üst tarafında kalan yeşil alanların en kısa sürede düzenlenmesi lazım. Burada bir çevre düzenlemesiyle temizlenmesi, ağaçlandırılması gerekiyor. Şehit Naki Önder Sokak'ta da büyük bir yeşil alan var. Buranın da temizlenip ağaçlandırılması lazım. Çocuklarımız için oyun gruplarının konulması lazım.

 

 

YOL BİRLEŞSİN

Özdil Sokak 34'ün alt tarafı çok atıl durumda. Alan ne yazık ki çok pis bir durumda. Buranın da temizlenip park haline getirilmesi gerekiyor. Topçular Okulu'nun arkasından çıkan Taşan Caddesi'ndeki yolun Numan Caddesi'ndeki yol ile birleşmesini istiyoruz. Arzu Sokak ve Numan Sokak altında kalan yeşil alanın temizlenmesini istiyoruz.  Medine Saral Sokak'taki 32 numaralı apartmanın önündeki buraya acilen merdiven istiyoruz. "

 

 

Topçular Okulu'nun arkasından çıkan Taşan Caddesi'ndeki yolun Numan Caddesi'ndeki yol ile birleşmesi mahallelilerin bir diğer isteği.

Medine Saral Sokak'taki 32 numaralı apartmanın önüne en kısa sürede bir merdiven yapılması gerekiyor.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA