Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 10.07.2020 SAAT 18:36:02
Advert
Advert Advert
 

5 mahallenin delege seçimi tamamlandı

5 mahallenin delege seçimi tamamlandı
Advert

Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova ilçe başkanı Çetin Hartamacı konuyla ilgili şu ifadelere yer verdi:
 

Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova ilçe nezdinde delege seçimleri yapılmaya başlandı. Seçim takvimindeki 10.11.2019 tarihli mahalleler; Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Emek Mahallesi, Çayırova Mahallesi ve Şekerpınar Mahallesi çoğunluğu sağlayarak demokratik ve objektif bir seçim gerçekleştirmişlerdir.

Partimiz içinde bütün kesimlerin kabul edip sahip çıktığı delege seçimlerimiz 17.11.2019(Pazar) günü 12:00 ile 15:00 saatleri arası İnönü Mahallesi, Akse Mahallesi, Özgürlük Mahallesi ve Yenimahalle için delege seçimi devam edecektir.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA