Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.07.2020 SAAT 06:35:43
Advert
Advert Advert
 

Baykurt, CHP Körfez’e aday

Son yerel seçim sürecinde CHP’den Körfez Belediye Başkan aday adayı olan ÇYDD Şube Başkanı Serab Baykurt, bu kez ilçe başkanlığına soyundu. Baykurt, “Bütünlük içinde hareket ederek örgütümüzün değerlerine sahip çıkacağız” dedi
Baykurt, CHP Körfez’e aday
Advert

ÇAĞDAŞ Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Körfez Şube Başkanlığını uzun yıllardan bu yana sürdüren Serab Baykurt, siyasette yeni bir hamlede bulunuyor. Eğitim camiasına olan hizmetlerinin ardından emekliye ayrılan ve ardından CHP’den Körfez Belediye Başkan aday adayı olan Baykurt, partisinin ilçe başkanlığı için adaylığını açıkladı.

 

İKTİDAR İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Mevcut başkan Cavit Dağdeviren ile son seçimde Mimar Sinan Mahallesi muhtar adayı olan, ancak seçimi kaybeden Şengül Yurt’un aday oldukları ilçede Baykurt’u parti içinde önemli bir kesimin desteklediği belirtiliyor. Öte yandan Baykurt adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada CHP’yi Körfez ilçede iktidara ulaştıracak bir çalışma içinde olacaklarını söyledi.

 

ETKİ SİNERJİYE DÖNECEK
Örgütün ilçedeki genel yapısının istenen seviyeye ulaşılması için uygun olduğunu belirten CHP Körfez İlçe Başkan Adayı Serab Baykurt, “Biz sadece bu etkiyi sinerjiye dönüştüreceğiz. Başta kadınlarımız olmak üzere örgütümüzün genel kanısı bu adaylık kararında etkili olmuştur. Bütünlük içinde hareket edecek ve samimiyetle örgütümüzün değerlerine sahip çıkacağız” dedi.

 

ORTAK AKIL VURGUSU
Yaşanan olumsuzluklara rağmen geride kalan yerel seçim sürecinin en iyi şekilde geçirilmesi için örgütün gereken tüm fedakarlığı fazlasıyla yaptığını belirten Baykurt, şöyle konuştu: “Fakat artık o süreç geride kaldı. Bize düşen CHP’nin Körfez ilçedeki birlik ve bütünlüğünü en iyi noktaya getirmektir. Tartışmalarla değil, ortak akılla örgütü yöneteceğiz.”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA