Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 06.07.2020 SAAT 11:15:10
Advert
Advert Advert
 

Uğurlular'dan örnek davranış

İzmit Uğur Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri hem Kızılay Haftası'nda hem de 2- 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası'nda farkındalık oluşturmak adına etkinlikler düzenledi
Uğurlular'dan örnek davranış
Advert

LÖSEV 2- 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftasında farkındalık oluşturmak için İzmit Yürüyüş Yolu'nda yürüyüş etkinliği düzenledi. Etkinlikte LÖSEV'in kardeş okulu olarak İzmit Uğur Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri destek verdi. Okul Müdürü Ayhan Tuncay, "Okul olarak öğrencilerimizin bilinçlenmesi, empati kurması sosyal sorumluluk bilincine sahip olmaları için eğitim öğretim sürecinde sosyal sorumluluk projelerine destek vermekteyiz. LÖSEV gibi önemli bir sosyal oluşumun içinde olmaktan ve kardeş okulu olarak anılmaktan gurur duymaktayız.Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada İzmit Uğur Anadolu Lisesi olarak sosyal sorumluluk projelerine sorumluluk sahibi bir okul olarak katılımlarımız devam edecektir" dedi.

 

KIZILAY İÇİN FARKINDALIK
Öte yandan İzmit Uğur Anadolu Lisesi öğrencileri, her yıl 29 Ekim-04 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası'nda İzmit’in çeşitli caddelerini gezerek farkındalık oluşturdu. Öğrenciler ve okul yöneticileri, "Ülkemizin yardım kuruluşları içinde önemli bir yere sahip olan Kızılay insanların düşüncelerini yüceltip ,dünyamızı güzelleştirecek barış içinde bir arada yaşamamızı sağlamaktadır. Bu amaçla Kızılay Haftası'nda öğrencilerimizle duyarlılığı artırmak için sokağa indik. Ve vatandaşlarımıza bilgilendirme yaptık. Okul olarak bu tarz sosyal yardım kuruluşları ve projelerinin bir parçası olmaktan mutluluk duymaktayız" dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
Hasan galip
Bu örnek davranışlarından dolayı tebrik ediyorum.
Üye resim
İlkcan Duygu Tufek
Duyarlı eğitimciler, duyarlı gençler!
Üye resim
Shark bey
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Yine uğur yine uğur ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Üye resim
Mehmet
ugur anadolu lisesine bu duyarlılık larından dolayi teşekkür ederim
Üye resim
yasemin
Aydınlık bir gelecek için çocuklara bu bilincin kazandırılması kesinlikle gerekli. Kurumu ve çocukları özverilerinden dolayı tebrik ediyorum.
Üye resim
Yasemin T.
Aydınlık bir gelecek için çocukların bu bilince sahip olması kesinlikle gerekli. Çocukları ve Kurumu özverilerinden ötürü tebrik ediyorum.
Üye resim
Onur Kartal
Daha güzel bir dünya için Kızalayın dostu, lösevin kardeş okulu anılmak büyük gurur.
Toplam 7 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA