Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 10.07.2020 SAAT 20:13:34
Advert
Advert Advert
 

Torbacılar hakkında karar

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından İzmit, Gebze ve Körfez ilçelerinde sokak satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonlarda 13 kişi gözaltına alındı.Gözaltına alınan 9 kişi tamamlanan işlemlerinin ardından serbest bırakılırken, işlemleri tamamlanan S.B. Gebze Adliyesine, Y.T., N.C. ve K.T. ise Kocaeli Adliyesine sevk edilmişti. Adliyeye sevk edilen şahıslardan S.B, Y.T.,N.C,K.T tutuklandı
Torbacılar hakkında karar
Advert

 

Abbas ÇAKAR - Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İzmit, Gebze ve Körfez ilçelerinde uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyon düzenledi. Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından düzenlenen operasyonlarda 13 kişi gözaltına alınırken farklı miktarlarda uyuşturucu maddeler ele geçirildi. Gözaltına alınan 13 kişiden 9’una uyuşturucu kullanmak ve satın almaktan işlem yapılırken 4 kişi ise uyuşturucu madde ticareti yapmaktan işlem gördü. 9 kişi tamamlanan işlemlerinin ardından serbest bırakılırken, işlemleri tamamlanan  S.B. Gebze Adliyesine, Y.T., N.C. ve K.T. ise Kocaeli Adliyesine sevk edildi.  

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA