Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 10:57:02
Advert
Advert Advert
 

Olcay Küçükateşe önemli görev

Türkiye Karate Federasyonu (TKF) Yönetim Kurulu, Eğitim ve Dan kurulu üyelerini belirledi. Gölcüklü Dünya Şampiyonu Olcay Küçükateş’e önemli görev verildi
Olcay Küçükateşe önemli görev
Advert

Türkiye Karate  Federasyonu (TKF) Yönetim Kurulu, Eğitim ve Dan kurulu üyelerini Üyeleri arasında Gölcüklü bir isim de yer aldı. Kurulda Gölcüklü tanınmış spor adamı eski milli sporcu S.K.İ.F Avrupa ve Dünya şampiyonu 7. Dan ünvanlı Olcay Küçükateş yer aldı. Olcay Küçükateş'in TKF'de görev alması Kocaeli karate camiası tarafından memnuniyetle karşılandı. TKF'den yapılan açıklamaya göre, 9 asil üyeden oluşan Eğitim ve Dan Kurulunda başkanlığa Recep Onat getirildi. Kurul şu isimlerden oluşuyor; Recep Onat(Başkan) -İsmet Turna-Necip Kaplan- Hasan Kılıç-Necmi Alkan-Olcay Küçükateş-Erol Çevik-Abidin Çark (Sekreter)-Ünal Polat(Sekreter) olarak belirlendi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA