Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 03.07.2020 SAAT 17:16:42
Advert
Advert Advert
 

Plajyoluspor görev dağılımı yapıldı

Amatör liglerin güzide kulüpleri arasında yer alan Çenesuyu Plajyoluspor’da görev dağılımı yapıldı
Plajyoluspor görev dağılımı yapıldı
Advert

İlimizin güzide Kulüplerinden Çenesuyu Plajyoluspor’da görev dağılımı yapıldı. Çenesuyu Sosyal Tesislerinde yapılan ilk toplantıda Yönetim Kurulu üyeleri Bünyamin Akman (başkan), Ertekin Akbudak, Orhan Arslan, Mutlu Özay, Beyhan Elden, Ahmet Öntürk, Salih Ersen, Adnan Özcan, Atilla Akman, Burak Altan, Güngör Kardeş, Sefa Vural, Engin Duran, Hamza Doğan, Yüksel Doğancı, Feyzullah Özakyol bir araya gelerek, görev dağılımını gerçekleştirdi. Görev dağılımının yanı sıra genel kaptanlığa Sefa Vural'ın getirilmesine, diğer üyelerin de yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam etmesi yönünde karar verildi.

 

BAŞKAN AKMAN OLDU

Çenesuyu Plajyoluspor Sosyal Tesislerinde yapılan ilk toplantıya tüm yönetim kurulu üyeleri katıldı. Yapılan ilk toplantının ardından Başkanlığa Bünyamin Akman getirilirken, Başken vekili Ertekin Akbulak oldu. Başkan yardımcıları Orhan Arslan, Mutlu Özay, Beyhan Elden, Futbol şube sorumluluğuna Ahmet Öntürk, Altyapı sorumluluğuna Salih Ersen, Adnan Özcan ve Federasyon temsilcisi olarak Atilla Akman’ın olması kararlaştırıldı. Muhasip üye olarak Burak Altan ve Kulüp Sekreteri olarak Güngör Kardeş görev yapacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA