Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 10.07.2020 SAAT 18:26:14
Advert
Advert Advert
 

Nazlıgül'den Ellibeş'e yanıt

Demokrat Parti İl Başkanı Mustafa Nazlıgül AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş'in yaptığı açıklamalara cevap verdi.
Nazlıgül'den Ellibeş'e yanıt
Advert

Nazlıgül açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Akp il başkanı Sayın Mehmet Ellibeş’in açıklamalarını dikkatle okudum.Değer verdiğini söylüyor.Kendisine teşekkür ederim.Tabi ki Sayın Ellibeş’de bizim partimizde yetişen son derece müstesna bir siyasetçidir.Ben dahil kimsenin saygıda kusur etmeyeceği bir isimdir.Demokrat Parti Kocaeli̇ il yönetimi olarak yaptığımız açıklama köylünün çiftçinin sıkıntılarını dile getirmek adına yapılmış bir açıklamadır.Söylemlerimdeki sıkıntıların çözüm noktasında bir açıklama daha yerinde olur diye düşünüyorum.

 

EN BÜYÜK SORUN

Sayın Katırcıoğlu için Aslında kişileri muhatap alıp açıklama yapmak pek tarzım değil ve doğru bulmam.Fakat işlediğim konunun çok önemli olduğunu düşünüyorum. Özellikle Derince ve İzmit halkı geçtiğimiz akşam limandan gelen kötü kokuları hissetmiştir.Derince limanına inen angusların kokuları neredeyse tüm kenti sardı.Tarım ve hayvancılıkta kendi kendine yeten 7 ülkeden biriyken geldiğimiz nokta ortada baş ucumuzdaki hayvancılıkla uğraşan köylümüze destek vermek yerine dünyanın öbür ucundan hastalıklı hayvanlar getiriyoruz. Sayın Ellibeş’in açıklamasında okuduğumuz  yerli tohum tarımcılıkta belkide en büyük sorun , maalesef bulduğumuz üç tane yerli tohumuda gelecek nesillere aktarmak içim koruma altına almak zorunda kalıyoruz. Güzel ülkemin tarımda geldiği son nokta bu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA