Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 08.12.2019 SAAT 03:28:17
Advert
 

O kafeye yine istekli çıkmadı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin kiraya vermek istediği İzmit Karabaş Mahallesi Mimar Sinan Üst Geçidi’nin güney kısmında bulunan, Haura Kafe'ye yine istekli çıkmadı
O kafeye yine istekli çıkmadı

Gölcük Şehirlerarası Otobüs Terminali 3 No’lu işyeri(Bay-Bayan WC)’nin aylık 540 TL+KDV muhammen bedelli açık teklie yapılan ihalesine tek bir istekli Çağlar Musaoğlu katıldı. Musaoğlu, aylık 550 TL bedelle işyerini 3 yıllığına kiraladı.

İzmit Karabaş Mahallesi Mimar Sinan Üst Geçidi’nin güney kısmında bulunan, Haura Kafe olarak kullanılan kafeterya yeri için yapılan ihaleye yine istekli çıkmadı. Derince Limanı TEM Otoyolu bağlantı güzergahında bulunan 3 katlı bir bina 552 bin TL’ye kamulaştırıldı. Büyükşehir Belediye Encümeninde kılık-kıyafet, açık kapı, davranışla ve benzeri nedenlerden dolayı Kabahatler Kanunu gereği 128 toplu taşım araç sahibine 320’şer TL para cezası verildi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, toplu taşıma araçlarında, en çok ceza alınan durumlarla ilgili eğitim verilmesi konusunda belediye yöneticilerine talimat verdi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7669 TL 5.7438 TL
Euro
EURO
6.4016 TL 6.3760 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA