Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 10.07.2020 SAAT 19:23:39
Advert
Advert Advert
 

Ünlü’den Hürriyet’e teşekkür

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü gerçekleştirdiği haftalık olağan basın toplantısında engelli gençler Begüm Çakır ve Mustafa Emanet’i işe almasından dolayı İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti.
Ünlü’den Hürriyet’e teşekkür
Advert

Arif BULUT-MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in göreve gelmeden önce kendisiyle görüşen engelli gençler Begüm Çakır ve Mustafa Emanet’i işe almasıyla ilgili yorumda bulunan Ünlü, “Gençler sosyal medyadan teşekkür etmişler. Fatma hanıma sözünü tutup gençleri işe aldığı için bizde teşekkür ederiz. Fatma hanımın 102 muhtara verdiği yardımcı eleman sözünü de tutmasını bekleriz. Onu yaptığında Fatma Hanım’a teşekkür edeceğiz” dedi. 

 

MİA MARKA BİR PROJE 
Basın açıklamasında konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü “Türkiye ile ABD arasındaki müttefiklik bağları sarsıcı bir süreçten geçmektedir. ABD’nin Türkiye’ye dostane yaklaşmaması bir çarpıklıktır. Türkiye 74 yıldır ABD ile yakın diyalog halindedir. Taviz hep Türkiye’den beklenmektedir. ABD Türkiye’ye karşı terör örgütleriyle aynı cephe içerisinde yer almaktadır. İnşa edilmek istenen terör koridoru baltalanmıştır. ABD terör örgütlerini alenen desteklemiştir” dedi. MİA projesinin Büyükşehir Belediye Meclisi’nde yeniden gündeme gelmesiyle ilgilide konuşan Ünlü, “MİA projesinin detaylarını bir görelim. Meclise gelsin Kocaeli kamuoyu tartışsın. MİA Projesi’nin geldiği günden beri yakından takip ediyorum. Kocaeli’nin marka projesi olduğunu düşünüyorum. Bu tarz projelerin hayata geçirilmesi gerekiyor” diye konuştu. 

 

DİKİLİ BİR AĞACINIZ OLSUN
Sözlerini sürdüren Ünlü, “Kocaeli Valiliğimizin organize ettiği “Sıfır Atık Projesi” sürüyor. Sıfır Atık projesi insanlığın geleceği adına sorumluluk hareketidir. Bizler doğanın sadece bir parçasıyız. Biz tabiat olmadan yaşayamayız. Bu proje kapsamında 141 bin 124 ağaç ağaç kesilmekten kurtarılmıştır. 11 milyon fidan daha yeşil bir Türkiye için dikildi. MHP olarak bizde bu Sıfır Atık Projesine başlıyoruz. Tüm ilçe başkanlıklarımızda da bu proje hayata geçecek. Tüm vatandaşlarımızı sıfır atık projesine destek vermeye davet ediyorum. Ülkücüler çevrecidir. Millet İttifakı’nın il başkanları 11 Kasım’da ağaç diktiniz mi? Dikili bir ağacınız olsun” dedi. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA