Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 03.07.2020 SAAT 17:38:30
Advert
Advert Advert
 

Tramvay Kuruçeşme'ye ulaşacak

Başkan Büyükakın, İzmit Kuruçeşme merkezindeki esnaf ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başkan Büyükakın, Kuruçeşme Tramvay uzatma hattının Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından onaylandığını kaydetti
Tramvay Kuruçeşme'ye ulaşacak
Advert

BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, İzmit Kuruçeşme merkezindeki esnafları ziyaret ederek bereketli işler diledi, vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların Büyükşehir Belediyesi’nden beklentilerini öğrenen ve talepleri de yerinde değerlendiren Başkan Büyükakın, “Kuruçeşme esnafı başta olmak üzere vatandaşlarımızın bir kez daha çok sıcak ilgisiyle karşılaştık. Bu sevgilerine ve güvenlerine layık olabilmek için bu bölgemizin ihtiyaçları üzerinde hassasiyetle çalışıyoruz” açıklamasını yaptı.

 

PROJE ÇALIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve teşkilat üyelerinin de hazır bulunduğu Kuruçeşme ziyaretlerinde,7’den 77’ye herkesle yakından ilgilenen Başkan Büyükakın’a ayrı bir sevgi ve ilgi vardı. Vatandaşların ve esnafların önerilerini ve taleplerini büyük bir titizlikle dinleyen Başkan Büyükakın, belli saatlerde artan trafik yoğunlaşmalarının yanı sıra parklanma konusunda yaşanan sorunların giderilmesi konusunda da çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi. Kuruçeşme-Plajyolu bağlantısı hakkında soru soran vatandaşlara “Proje çalışmamız devam ediyor” diyerek cevap veren Başkan Büyükakın, “D100 Karayolu üzerinde Kuruçeşme bölgesinde oluşturulacak Yonca Kavşak ile güney yan yol bağlantıları sağlanacak. Güney yan yol ve demiryolu üzeri araç köprüsü ile Plajyolu bölgesine erişim sağlanacaktır” açıklamasını yaptı.

 

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ONAYLANDI

Ziyaretlerinde “Tramvay Kuruçeşme merkeze ulaşacak mı?” sorularına da cevap veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Kuruçeşme Tramvay uzatma hattı, Kuruçeşme merkezine geçişi kapsamında ön projeleri, Karayolları Genel Müdürlüğüne gönderilmiş ve onaylatılmıştır. Zaten plajyoluna kadar tramvayımız geldi ve çalışıyor. Halkımızın mutlu olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini sarf etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Üye resim
Hakan UZUN
Tramvay Kocaeli için güzel bir hizmet oldu bunu inkar edemeyiz, lakin Plajyolu için bir handikap oldu, en azından SGK ya yakın bir konumda olsaydı daha iyi olurdu, şuan Plajyolu ahalisinin %90 oranında halkı mağdur ediyor ayrıca plaj yolundan Derince istikametine gitmek de mümkün değil çünkü hiçbir araç İzmit Derince istikametinde plaj yolu uğramıyor, şahsi kanaatim bir an önce ulaşımın başına işi bilen kişiler geçsin planlamalarda ona göre yeniden yapılsın aksi takdirde birçok bölgede ulaşım ile alakalı olarak mağduriyetler yaşanmakta bunu yönetimin görmesi lazım.
Toplam 1 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA