Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.07.2020 SAAT 06:38:56
Advert
Advert Advert
 

Büyükşehir'den 128 araca ceza

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Encümeni gerçekleştirildi. Encümende toplamda 128 araca kurallara uymadığı gerekçesiyle ceza verildi
Büyükşehir'den 128 araca ceza
Advert

Büyükşehir Belediye Encümeninde kılık-kıyafet, açık kapı, davranışla ve benzeri nedenlerden dolayı Kabahatler Kanunu gereği 128 toplu taşım araç sahibine 320’şer TL para cezası verildi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, toplu taşıma araçlarında, en çok ceza alınan durumlarla ilgili eğitim verilmesi konusunda belediye yöneticilerine talimat verdi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA