Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 03.07.2020 SAAT 16:11:28
Advert
Advert Advert
 

Yayaları düşünen yok!

Yayaları düşünen yok!
Advert

İlimizde park sorunu giderek artıyor. Mahalle aralarında ve caddelerde kaldırımlara araç park eden sürücüler, yayalara yürüyecek yol bırakmıyor.

Yayaların canını tehlikeye atan araç sahipleri, yolun hem sağına hem soluna park yapıyor. Körfez Mahallesi Eski Ankara Caddesi’nde de yaşanan benzer durum yayaları çileden çıkardı. Caddeye araçlarını sağlı sollu park eden sürücüler yayalara yürüyecek alan bırakmıyor.

Vatandaşlar, her gün aynı manzarayla karşı karşıya kaldıklarını söylerken, yetkililerin bu duruma çözüm bulmasını istiyor.

Vatandaşlar, yayaları ve okula giden öğrencileri düşünmeyen, kaldırımları işgal eden araç sürücülerine caydırıcı cezalar verilmesini istiyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA