Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 01:50:03
Advert
Advert
 

Halk ekmekte son durum

İzmit'te uygulanacak olan halk ekmek projesinde son viraja girildi. Satışların yapılacağı 13 ayrı nokta için büfe siparişleri verildi. Büfeler gelir gelmez ekmek satışlarına başlanacak
Halk ekmekte son durum
Advert

Burçin SAĞLAM AYSU  - Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Fırıncılar Odası uzun zamandır beklenen bir proje için adım atmış, İzmit'te halk ekmek uygulamasına başlatmaya karar vermişti. İzmit'te 13 ayrı noktada satışı yapılacak halk ekmek için son eksiklikler tamamlanıyor. Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, satışların yapılacağı büfelerin siparişlerinin verildiğini, büfelerin gerine konmasıyla halk ekmek satışına başlayacaklarını açıkladı. Başkan Ali Sarı, bu tarihin ise 30 Kasım'ı geçmeyeceğini; 200 gram halk ekmeğin 1 liradan, 400 gram halk ekmeğin ise 2 liradan satılacağını söyledi.

 

MEYDANLAR HAZIR

İzmit’te Alikahya Merkez, Bayındırlık-Dünya Bankası, Bağçeşme Meydanı, Bekirdere Mimar Sinan Ortaokulu, Gültepe Mahallesi, Yahya Kaptan, Tavşantepe, Topçular Şeref Meydanı, Kuruçeşme Parkı, Yeni Cuma Parkı, 42 Evler Sanayi Mahallesi, Anıtpark ve Yeşilova Özbek Çeşme Meydanı’nda büfeler konulacak. Halk ekmek büfelerinde satışlar; 06.00-08.00, 12.00-14.00 ve 17.00-18.00 saatleri arasında yapılacak. Pazar günü ve resmi tatillerde büfeler kapalı olacak. Büfelere 13 asil ve 2 yedek olmak üzere 15 işçi alınacak ve çalışacak işçiler için öncelik kadınlar olacak.  Halk ekmek büfelerinde çalışmak isteyenler Fırıncılar Odası’na başvuru yaparak özgeçmişlerini bırakabilecek.   

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA