Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 10.07.2020 SAAT 18:41:35
Advert
Advert Advert
 

Küçükkaya: Dünya lideri ABD’yi titretti...

Küçükkaya: Dünya lideri ABD’yi titretti...
Advert

CHP eski ilçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile hükümetin Amerika'ya yaptığı ziyareti eleştirdi. 

 

Küçükkaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

"Hükümetin dış gezilerini haber kanallarından izlemeyi uzun zamandır bıraktım.Yandaş basını uçağa toplayıp en lüks otellerde ağırlayıp sonra da istedikleri cümlelerle haberleri servis etme tiyatrosuna ne aklım ne midem izin vermiyor...bir gazeteci götürseler aynı sonuçu elde etmek pek mümkün..
Sonra sosyal medyadan bir de ne göreyim. Bizimkilerin masalsı gezisinin arka perdesi varmış.
Trump senatörlerini yanına çağırmış hepsi yayılıp otururken dış işleri bakanımız ayakta..Hiç mi İSMET PAŞA’dan ders almamışsınız be adam..
Sonra Trump diyor ki dost bir gazeticiyi seçte soru sorsun. Senatör Ed Merkes başka kalmadı ki diye geyik yapıyor.
Hilal Kaplan isimli dost gazetecimiz sorduğu soruya, gazeteci misin yoksa hükümet yetkili misin diye cevap veriyor. Kendi başkanına soru sormayacak mısın diye kafada buluyor. Adam bizi çözmüş. 
Ama elinoğlu acımayıp Cumhurbaşkanımıza aptal olma özetli mektubu soruyor. Bizimkisi duymamazlıktan geliyor. Halbuki İSMET PAŞA‘ yı hiç sevmez ama onun tribinde..
Trump rahipten sonra birde SERKAN GÖLGE’ yi bana jest için bırakmışsın diyor. Büyük Türk Milleti olarak adaletimizin uluslararası üne kavuşmasından gurur duyuyor ve balkonlara bayrak asma duygusallığına geliyoruz. 
Lafta ABD’ye sallayıp sonuçta süt dökmüş kedi tonunda bir dış ziyaret daha bizlere anlatılan masallar içinde bitiyor.
Siz sadece küçüklerin mi masal sevdiğini sanıyorsunuz? Bu da büyüklere masallar:
Dünya lideri ABD’yi titretti..."

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA