Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 14:11:10
Advert
Advert
 

Abdullah Çekilyılmaz göreve devam

İlimtepe Kullarspor’da alt yapı koordinatörlüğü yapan Abdullah Çekilyılmaz Kulüp Başkanı Fahri Altıntaş ile yaptığı görüşmenin ardından görevine devam etme kararı aldığı açıklandı
Abdullah Çekilyılmaz göreve devam
Advert

Abdullah Çekilyılmaz ile ilgili İlimtepe Kullarspor’dan yapılan açıklamada “Kulübümüzde yaklaşık iki buçuk yıldır Altyapı Koordinatörlüğü görevini yürüten Abdullah Çelikyılmaz ile yola devam ediyoruz. Antrenörümüz BAL’da mücadele eden A takımımızda birinci yardımcı antrenör ve alt yapı koordinatörü görevlerinin yanı sıra U-14 ve U-15 takımlarımızın teknik sorumlusu olarakta görev yapacak. Bu zorlu görevleri tereddütsüz kabul eden ve kulübümüz hakkında olumsuz yorum yapan bazı kendini bilmezlere ders veren Abdullah Çelikyılmaz ile kulübümüzde görev yapan Mehmet Berk Güngör, Sertan Saral, Hüseyin Aldırmaz, Ayhan Özkar, Sinan Erkol ve Yenal Aldırmaz’a görevlerinde başarılar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA