Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 08.12.2019 SAAT 13:33:16
Advert
 

Olmayan yol meclisi karıştırdı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi meclis gündeminin 21. maddesinde yer alan imar planı değişikliğiyle Gebze Akviran Mahallesinde aslında olmayan ancak imar planında gözüken yolun kaldırılması tartışmalara neden oldu
Olmayan yol meclisi karıştırdı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin kasım ayı olağan meclis toplantısındaki 21’nci gündem maddesi tartışmalara neden oldu. Gebze Akviran Mahallesi’nde gerçekte olmayan ancak imar planlarında yer alan bir yolun üzerine vatandaşın 5 katlı bina yapması nedeniyle yolun kaldırılması istedi. Söz konusu gündem maddesine CHP Grubu muhalefet şerhi koydu.

 

SARAY’A DOKUNDURDU

CHP’li meclis üyesi Orhan Tanış, söz konusu gündem maddesiyle ilgili, “İtibardan tasarruf edilmez diyoruz ve milyonlarca parayı saraylara külliyelere veriyoruz. Ancak kamulaştırmadan tasarruf edeceğiz diye kaçak yapılarla mücadeleyi geri plana atıyoruz. Kaçak yapılarla böyle mücadele edilmez. Biz bu maddeyle kaçak yapıyı onaylıyoruz” dedi. Tanış’ın konuşmasına tepki gösteren AK Partili meclis üyeleri ise, “Orhan Tanış kamuoyunu yanıltıyor. Kendisini kınıyorum. Saray derken neyi kast ediyor? Biz kendisinin neyi kastettiğini biliyoruz” şeklinde tepki gösterdi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7669 TL 5.7438 TL
Euro
EURO
6.4016 TL 6.3760 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA