Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 14:08:53
Advert
Advert
 

ÇESK kupaya doymuyor

Çayırova Belediyesi Eğitim Spor Kulübü Karate takımı Kocaeli Minik ve Yıldız Karate Şampiyonası’nda toplamda 46 madalya toplayarak büyük bir başarıya imza attı
ÇESK kupaya doymuyor
Advert

46 MADALYA KAZANDILAR

Çayırova Spor Salonu’nda gerçekleşen Kocaeli Minik ve Yıldız Karate Şampiyonası’na katılan ÇESK Karate takımı 10 altın, 12 gümüş, 24 bronz olmak üzere toplamda 46 madalya kazandı. 500’ün üzerinde sporcunun katıldığı Kocaeli Minik ve Yıldız Karate Şampiyonası’na ev sahipliği yapan Çayırovalı sporcular centilmenlik örneği göstererek ilçemizi en iyi şekilde temsil ettiler.

 

SPORCULARDAN BAĞIŞ

Öte yandan şampiyona öncesi bir araya gelen sporcu, antrenör, hakem ve veliler Çayırova Belediyesi Giymiyorsan Giydir Toplumsal Dayanışma destek amacı ile ihtiyaç fazlası giysilerini belediye yetkililerine teslim ettiler. Çayırova Belediyesi yetkilileri tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere teslim alınan yüzlerce giysi gerekli işlemlerin yapılmasından sonra Toplumsal Dayanışma Mağazası raflarında yerlerini alacak.

 

ARIKBOĞA KUTLADI

Şampiyonaya katılan Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Sadettin Arıkboğa, tüm sporculara başarılar diledi. Genç sporcuların yapmış oldukları bağışlarla giymiyorsan giydir kampanyasının daha da anlam kazandığını ifade eden Arıkboğa, “Eğitim hayatının yanında spora da zaman ayıran bilinçli bir gençlik yetiştiriyoruz. Bugün burada olan sporcu kardeşlerimizin içinden ileride çok başarılı sporcular çıkacağına inanıyorum, bütün çocuklarımıza ve gençlerimize de spor yapmalarını tavsiye ediyorum” dedi. Spora ve sporcuya önem verdiklerini belirten Arıkboğa, Çayırova Belediyesinin sosyal sorumluluk projelerine gençlerinde sahip çıktığını ve bundan ötürü gelecek adına çok daha mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA