Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 10.07.2020 SAAT 18:08:33
Advert
Advert Advert
 

İzmit Belediyesi emeklilerin yüzünü güldürüyor

İzmit Belediyesi yapmış olduğu hizmet ve etkinliklerle ilçe sınırları içerisindeki emeklilerin yüzünü güldürüyor.
İzmit Belediyesi emeklilerin yüzünü güldürüyor
Advert

Belediyenin Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak hayata geçirilen Emekli Evleri’nde birbirinden farklı etkinlikleri hayata geçiren İzmit Belediyesi emeklilerin yüzünü güldürüyor.  Farklı etkinliklere ev sahipliği yapan Emekli Evleri, çalışma hayatını sonlandıran vatandaşların sosyal yaşamdan kopmamalarını sağlıyor.  Emekli evlerinde her ay düzenlenen “mahallede gün var” programı kapsamında bayanlar günlerini emekli evinde gerçekleştiriyor.  Geçtiğimiz hafta Serdar Mahallesi’nde faaliyet gösteren Emekli Evinde gerçekleştirilen etkinlik ile kadınlar gönüllerince bir gün geçirdiler.

 

GÜN TOPLANTISI EMEKLİ EVİ’NDE

Serdar Emekli Evi’nde bir araya gelen mahalle sakini kadınlar, çalışma hayatlarında gerçekleştirdikleri gün toplantılarını bu kez Emekli Evi’ne taşıdı. Emekli Evi’ndeki gün toplantılarında hoşça vakit geçiren kadınlar, kendilerine bu ortamı sağlayan başta İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet olmak üzere belediye ekiplerine teşekkür etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA