Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 03:48:44
Advert
 

Prometeon Türkiye, kalite haftasını Kocaelisporlu futbolcularla kutladı

Prometeon Türkiye, her yıl kutlanan kalite haftasını TFF 3. Lig 2. Grup lideri Kocaelisporlu futbolcular ve yöneticilerin katıldığı görkemli bir törenle kutladı
Prometeon Türkiye, kalite haftasını Kocaelisporlu futbolcularla kutladı
Advert

​Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi olan Prometeon Türkiye, Birleşmiş Milletler’in kararı ve Avrupa Kalite Teşkilatı’nın (EOQ) inisiyatifiyle her yıl 5 ile 11 Kasım tarihlerinde kutlanan kalite haftasını Kocaelispor yöneticileri ve futbolcularının katılımıyla gerçekleşen törende kutladı. Prometeon Türkiye’nin ev sahipliğinde İzmit’te gerçekleştirilen kalite haftası kutlamalarına, Prometeon Türkiye Fabrika Direktörü Bahadır Özer, Kalite Direktörü Alper Erkal, Kocaelispor Başkan yardımcısı Bekir Halefler, Teknik Direktör Selahaddin Dinçel ve futbolcuların yanı sıra Lastik-İş temsilcileri ve Prometeon Türkiye çalışanları katıldı. Prometeon Türkiye’nin İzmit Fabrikasındaki sosyal tesislerinde düzenlenen törende; Prometeon çalışanları, Kocaelispor’u meşaleler yakarak bayraklarla, şampiyon tezahüratları karşılarken, büyük bir coşku yaşandı.

 

 

ÖZER: KALİTE EN ÖNEMLİ DEĞER

Prometeon Türkiye Fabrika Direktörü Bahadır Özer yaptığı konuşmada ‘’1962 yılında kurulan bu fabrikada çalışanlarımızla birlikte birçok başarıya imza attık. Şimdi Pirelli Marka endüstriyel lastiklerin üretim merkezi olarak, İzmit fabrikamız gerek kalite gerekse de başarıları ile en güvendiğimiz üretim tesisi konumunda. Her türlü başarıyı bu ailenin birer ferdi olarak gördüğümüz çalışanlarımız ile birlikte gerçekleştirdik. Bundan sonrada yine büyük başarılara hep birlikte imza atacağız. Kalite bizim üretim standartlarımız için en önemli değer. Kalite konusunda tüm çalışanlarımızın farkındalığını arttırmak için her yıl Kalite Haftasını kutlamaya ve çalışanlarımızda bu bilinci yaratmaya devam ediyoruz. Kocaeli’den dünyaya üretim yapan bir marka olarak da şampiyon görmek istediğimiz Kocaelispor futbolcularına ve yöneticilerine bu önemli günde bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum’’ dedi.

 

 

DİNÇEL: KALİTE SINAVI VERİYORUZ

Kalite Direktörü Alper Erkal ise “Pirelli Marka endüstriyel lastik üretmede fabrika olarak gücünü ve kalitesini dünyaya kanıtlamış bir üretim tesisiyiz. Kalite yönetimi olarak tüm ekip çalışanlarımız Prometeon dünyasına örnek olmaya devam ediyor. Kalite standartları olmayan hiçbir markanın ayakta kalamayacağı önemli bir gerçek. Prometeon Türkiye olarak, biz de mevcut kalite standartlarımızı daha da yükselterek, büyümeye ve üretmeye devam edeceğiz” dedi. Prometeon Türkiye çalışanlarının coşkulu tezahüratı ile konuşmasına başlayan Kocaelispor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel ise “Prometeon Türkiye vesilesiyle Kalite Haftasını kutluyoruz. Biz de Kocaelispor olarak, her hafta bir kalite sınavı veriyoruz. Sizleri de tribünden çok daha güçlü destek için maçlarımıza bekliyoruz’’ diye konuştu.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.8338 TL 7.8025 TL
Euro
EURO
9.1583 TL 9.1217 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA