Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 09.08.2020 SAAT 00:01:27
Advert
 

'Üçüncü yolu biz açacağız'

DP Genel Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Türkiye’nin birbirinden beslenen iki ittifak arasında sıkıştığını ifade ederek, “Üçüncü yolu biz açacağız. Bunun emarelerini görüyoruz” dedi
'Üçüncü yolu biz açacağız'
Advert

DP Genel Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, 1 Aralık tarihinde gerçekleştirilecek olan Demokrat Parti Temsilciler Meclisi öncesinde önemli değerlendirmelerde bulundu. Uzun süredir yeni bir siyasetin temelini atmak için çabaladıklarını ifade eden Aydoğdu, şu ifadeleri kullandı: “Türkiye’nin en genç lideri olan Genel Başkanımız Gültekin Uysal’ın hızına ve enerjisine yetişebilmek için gerçekten ciddi efor sarf ediyoruz. Bizim davamıza gönül veren insanlar uzunca bir süredir bizlerden yüksek bir performans bekliyor. Demokrat Parti’ye gönül vermiş insanlar bugünkü durumlara çok alışık değiller ve biliyoruz ki bu durumdan rahatsızlar. Şimdi buradan o insanlara büyük bir mutluluk ve heyecanla sesleniyorum ki ‘Yeniden Kıratın ayak seslerini duymaya hazır olun’ ki bu ayak seslerini yayacak ve yükseltecek olan yine sizler olacaksınız.

 

BİRBİRLERİNDEN BESLENİYORLAR

Genç Genel Başkanımız Gültekin Uysal’ın uzun süredir Türkiye siyasetine yön veren isimlerle olan diyalogu, kendi proje ve siyasi ekibiyle olan istişareleri neticesinde temeli sağlam, geleceği parlak, ufku açık adımlar atıldı. İnşallah bunun ilk sinyal ve ışıklarını 1 Aralık Pazar günü Ankara’da gerçekleştireceğimiz Temsilciler Meclisi toplantımızda vereceğiz. Bu toplantıya ciddi anlamda önem veriyoruz ve bütün Türkiye’nin de bu toplantımız sonrasında bizi konuşacağından şüphemiz yok. Ülke genelinde yayın yapan birçok basın organı 1 Aralık’taki Temsilciler Meclisimiz ve Genel Başkanımız Sayın Gültekin Uysal Beyefendinin manifestosunu merak eder yazılar yazıyorlar. Çünkü ne söyleyeceğini ve neler olacağını üç aşağı beş yukarı biliyorlar. Çünkü Türkiye’de birbirinden beslenen iki ittifak var. Üçüncü yolu biz açacağız. Bunun emarelerini görüyoruz

 

DAVET EDİYORUM

Partimize gönül vermiş, bu aşk ile hizmet etmiş, milletvekilliği, belediye başkanlığı yapmış, meclislerde hizmet etmiş, parti kademelerinde görev almış, muhtarlıktan mahalle temsilciliğine görevler yürütmüş yeni eski, dededen toruna bütün Demokrat Partilileri yeniden göreve ve birlikte çalışmaya, yol yürümeye partimize davet ediyorum. Küskünlükler, kırgınlıklar, tatsızlıklar gün itibariyle bitmiştir. Dava ülke sevdamızı yeniden ayağa kaldırma davasıdır. Onun için de bu davaya gönül vermiş herkesi kalabalık kitleler halinde partimize yeniden bekliyoruz.

 

BİZE İHTİYAÇ VAR

Bir davetimiz daha var. Bu davetimiz de genç Genel Başkanımız Sayın Gültekin Uysal’ın özel davetidir. Yüreğinde memleket sevdası olduğu halde kendi partilerine küsmüş, kırılmış, ayrılmış, siyasetten elini eteğini çekmiş bütün dürüst siyasetçileri Demokrat Parti’nin çatısı altında siyaset yapmaya davet ediyoruz. Bu çok önemli ve açık bir davettir. Türkiye’nin bu isimlere ihtiyacı olduğu bu gün yaşanan hadiselere bakıldığında çok nettir.

 

KADINLARIMIZ MİHENK TAŞIMIZDIR

Son çağrımız da kadınlarımıza ve gençlerimize. Türkiye’nin en genç lideri olan Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal’ın önderliğinde gençlerimizi ve kadınlarımızı bu hizmet kervanında birlikte yol yürümeye davet ediyoruz. Kadınlarımız bizim mihenk taşlarımızdır. Sayın Gültekin Uysal da bunu bulduğu her fırsatta dile getirir. Gençlerimiz bu partiyi de, ülkemizi de ayağa kaldıracak olan bizim olmazsa olmazlarımızdır. En küçüğünden, en büyüğüne geleneklerimizden ve özümüzden vazgeçmeden bu yolda imanımız ve inancımızla birlikte yol yürümek için 1 Aralık’ta yeniden yola çıkıyoruz.

 

ATATÜRK GİBİ

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyeti ilanından bir gün önce TBMM’de söylediği ‘Efendiler yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz’ dediği gibi 1 Aralık’ta biz de Türkiye’yi yeniden ayağa kaldıracak hareketi Demokrat Parti çatısı altından başlatacağız Allah’ın izniyle. Biz 1 Aralık günü Ankara’da olacağız. Yüreği memleket ve DP sevdası ile çarpan herkesi de 1 Aralık günü bu şölenimize bekliyoruz. Kapımız herkese ardına kadar açık. Bu şölene katılmak isteyen herkesin Demokrat Parti Kocaeli İl ve İlçe Başkanlıklarımızla irtibata geçmesi yeterlidir.”

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA